fbpx
Breaking News
Свята і вихідні в лютому-2020. Скільки свят і додаткових вихідних днів очікується? Працюватимемо всього 20 днів.
Ці чебуреки навчила мене готувати подруга-гречанка. Вони готуються дуже швидко і легко, але які запаморочливо ароматні і смачні – вам не передати! Вся моя родина в захваті була, коли я їх вперше поставила на стіл. Спробуйте!
Відразу все рухнуло, коли він приїхав і назвав мене чужим жіночим ім’ям! Серце спочатку завмерло, а потім закалатало зі страшною силою. Я відразу все зрозуміла: він завів собі «закордонну дружину». А потім я сама зрадила. Так і живемо.
Від чоловіка ж відповіді були скупі і односкладові – «спасибі», «так», «зрозуміло». Начебто не особливо він і вплутується в переписку, але і не «відшиває». З силою придушивши бажання рознести все і вся, розлучитися і подати на аліменти, вирішила поспостерігати.
– Розлучився з дружиною, хочу одружитися на тещі. Мене друзі засуджують, а мені так простіше
Суспільство
5 помилок, які вбивають ваш смартфон

Смартфон – давно став необхідністю. Та попри те, що це досить дорога річ, багато хто не вміє ними користуватись правильно.

Портал INVADERS розповів про 5 помилок, які значно скорочують життя акумулятора і самого смартфону.

Помилка 1: Ви не вимикаєте смартфон

Вимикати смартфон необхідно хоча б раз на тиждень. Експерти стверджують, що це в рази подовжує життя акумулятора. Окрім того, не рекомендується використовувати телефон замість будильника. Це також значно продовжить життя вашого ґаджета.

Помилка 2: Ви користуєтесь смартфоном при дуже низьких/високих температурах

Практично жоден смартфон не спроектований таким чином, щоб витримувати екстремально високі або низькі температури. Перебування в таких умовах знижує термін служби акумулятора. Якщо за вікном вище +30 градусів або нижче -20 градусів – намагайтеся виймати телефон з сумки або кишені тільки в разі гострої необхідності.

Помилка 3: Ви використовуєте неоригінальний зарядний пристрій

Цим грішать майже всі власники телефонів, особливо IPhone. Це не дивно, адже шнури до зарядного пристрою дуже швидко перетираються та й коштують недешево. Незважаючи на це, намагайтеся не використовувати неоригінальні зарядні пристрої.

Читайте також: НАЙГІРШІ І НАЙКРАЩІ КАШІ ДЛЯ ВАШОГО ОРГАНІЗМУ

В іншому випадку ви нашкодите акумулятору смартфону. Відомі також випадки, коли телефон вибухав при використанні “нерідних” зарядних пристроїв.

Помилка 4: Ви ніколи не чистите пристрій

Згідно з дослідженнями, на телефоні накопичується набагато більше бактерій, ніж на кришці унітазу або в мисці у вашого домашнього улюбленця.

Дезінфікувати телефон можна спеціальними пристроями з ультрафіолетовим випромінюванням або ваткою, змоченою в спирті. Не забувайте чистити порт для зарядки. Там може накопичуватися сміття з кишень, через що можуть виникнути проблеми із з’єднанням.

Помилка 5: Ви дозволяєте всім додаткам використовувати функції геолокації

Даючи можливість додаткам постійно використовувати функцію визначення вашого місця розташування, ви тим самим власними руками губите свій смартфон. Вона розряджає акумулятор і скорочує термін його служби в декілька разів. Увімкніть геолокацію тільки в тих додатках, де це дійсно необхідно.

Джерело.

Related Post