fbpx
Лайфхаки
5 речей, яким кожен батько повинен навчити свою дочку

В ідеалі з маленьких дівчаток спочатку виростають гарні дівчата, які потім стають молодими мамами, мудрими жінками і добрими бабусями. Але відповідальність за їх виховання лежить не тільки на плечах матері, а й батька.

Самому звичайному татові (яким він і повинен бути) потрібно виростити не просто дитину-дочка. Йому належить виховувати чиюсь улюблену, чиюсь маму і навіть чиюсь бабусю. І без особливого підходу тут не обійтися.

1. Відповідальність

Починати потрібно перш за все з відповідальності. Всі ми розуміємо, що повинні відповідати за свої вчинки. Навіть маленька дівчинка повинна це усвідомити. Наприклад, вона повинна чітко усвідомлювати, коли можна помріяти про плаття, а коли час для цього не дуже вдалий.

Це потрібно, щоб виросла дочка перетворилася в надійну супутницю того, з ким вирішить прожити життя. Вона повинна стати йому вірним другом, а не таким, який в найвідповідальніший момент захоче плаття.

2. Сімейні цінності

Папа повинен навчити дочку любити і поважати маму і бабусю. Тому що діти, які люблять батьків, стануть батьками, які люблять своїх дітей.

Зараз інститут сім’ї розмитий, що призводить до появи одиноких людей. Це самотність – наслідок їхнього дитинства, в якому їх просто не любили. Такі люди, колись соромлячись ділитися з батьками своїм життям, стали дорослими, які соромляться жити власним життям.

3. Краса

Дуже важливо навчити дівчинку красі. Так, саме тато, а не бабуся чи мама повинні це робити. Мама може пояснити, як накладати макіяж або яке плаття надягти ввечері, але почуття міри повинен навчити тато, оскільки в подальшому саме чоловічий смак стане мірилом жіночності підросла дочки.

Головне – пояснити, що краса – це відсутність зайвого, тоді як його наявність – це вульгарність.

4. Приготування їжі

Ще дочка потрібно переконати, що вчитися готувати – важливо і цінно. А зробити це можна дуже просто: тато з апетитом буде їсти те, що готують вдома.

5. Доброта

Це дуже важлива якість, яка потрібна розвивати в дітях взагалі. Якщо тато хоче, щоб діти були добрими, він повинен навчити їх довіряти спочатку батькам, а потім і світу. Доньку можна навчити за допомогою любові. Не давайте помилкових обіцянок і не обманюйте надій. Дитина, чиї мрії стають реальністю, ніколи не розлютиться на світ і проживе щасливе життя.

Завдання всіх пап – виростити з дочок справжніх мам, тому що балеринами, артистками або бізнес-леді дочки і самі захочуть стати.

Читайте також: ЯКЩО ВАШ ЧОЛОВІК МАЄ ЦІ ЯКОСТІ – НЕ ВІДПУСКАЙТЕ ЙОГО

На шляху батьківства чоловіків підстерігають три дракона – добробут, статус і кар’єра. Дракони ці роблять все, щоб тата віддалилися від своїх сімей заради дзвінкої монети або фальшивої похвали. І перемогти їх звичайні тата можуть тільки за допомогою звичайних мам і улюблених дітей.

Нагадуйте собі частіше, що незвичайний тато думає тільки про свою незвичайності, а справжній тато розуміє, що незвичайні його дочки.

Джерело.

facebook