fbpx
Breaking News
Схоже, 74-річний гуморист одружився вп’яте. Після 33 років шлюбу з Оленою Степаненко він проміняв дружину на молодшу від себе на 44 роки Тетяну Брохунову.
Запіканка з тушкованої капусти з фаршем та сиром в духовці – ніжне і ситне блюдо, яке обов’язково варто приготувати
Особливі молитви, які захистять діточок (своїх, або хрещеників і онуків) від гoря, скверни, зла, нещасть і хвоpоб. Материнські молитви – найсильніший вид захисту, адже мати і дитя пов’язані нерозривною ниткою
Ура! Нарешті я його знайшла! Господиньки, це унікальний рецепт тіста для піци! Мої гості з трудом повірили, що готувала його сама
Віка ніколи не залишалася ночувати, але дуже любила приїхати до нас в 11 годині ночі і скупатися в джакузі. Тато приносив їй у ванну чай і тер спинку (напевно). Вона дуже любила створити ілюзію того, що дуже зайнята. Приїжджаючи до нас, вона щоразу брала ганчірочку, і на доказ того, що вона дуже охайна, натирала мікрохвильову піч. Хоча, крім неї на кухні, квадратурою 50 метрів, було ще дуже багато місць, де можна було пройтися ганчіркою
Суспільство
5-річна китаянка стала єдиною доглядальницею для своїх хворих бабусь

5-річна Анна Ван живе у селищі на південному заході Китаю зі своєю хворою бабусею і 92-річною прабабусею. Коли дівчинці було 3 місяці, її батька посадили до тюрми з невідомих причин.

Мати Анни повторно вийшла заміж і залишила доньку на двох бабусь. Анні довелося стати опорою сім’ї та взяти на себе відповідальність за літніх людей.

Дівчинка – єдина доглядальниця для бабусь, які мають проблеми з ногами і погано пересуваються. Вона встає рано вранці, щоб приготувати їжу, прибрати в будинку і піклуватися про бабусь.

Анна прикладає чимало зусиль, допомагаючи їм дійти до туалету, який знаходиться у декількох хвилинах ходьби від будинку.

“Я хочу піклуватися про бабусь кожен день і бажаю їм міцного здоров’я”, – розповіла дівчинка китайським ЗМІ.

Читайте також: ЗА ДОПОМОГОЮ ВАШОГО ВЗУТТЯ МОЖНА ВИЗНАЧИТИ ВАШ ХАРАКТЕР: ВЧЕНІ

У Анни немає ніяких інших родичів або друзів, які могли б підтримати її. Щедрий сусід, який володіє фермою, дозволяє дівчинці брати овочі з його городу.

Джерело.

Related Post