fbpx
Breaking News
На приготування гливок з часничком йде всього 15 хвилин на все про все. А які вони смачні! До картопельки, будь-якої каші чи просто як самостійна закуска. Ось спробуйте!
Молодик 25 січня – що потрібно обов’язково зробити сьогодні, щоб залучити в життя успіх і позитивні зміни. Скористайтеся нагодою!
В мене день народження взимку, а так хочеться святкування із запашним шашличком. І тут мені спала на думку гарна ідея. Я таки його приготувала – в духовці. Та не це головне, а рецепт, який пригoломшив моїх рідних!
Дівчатка, про цей рецепт можна багато-багато писати в заголовку, але його краще приготувати і скуштувати! Цей смак – неперевершений! Спробуйте!
В один із днів я вирішив відвідати брата і подивитися, як проходить у нього там життя. Нікому не кажучи, я відправився на дачу. Підійшовши до будинку я почув знайомі голоси, вони доносилися з відкритого вікна в спальній. Наблизившись, я впізнав ці голоси: вони належали моєму братові і, найголовніше, моїй дружині
Здоров'я
5 здорових подарунків до Дня матері

Процедури догляду за тілом та для покращення настрою допоможуть жінкам, які виховують або мають дорослих дітей, відчути себе на кілька років молодшими. Сучасні студії краси та медичні установи пропонують доступні за ціною, але водночас корисні для здоров’я масажі, спа-процедури та відновлювальні вправи. Як вибрати здоровий подарунок до Дня матері у короткій добірці.

Джакузі з гідромасажем. Процедура допомагає позбутися відчуття втоми. Але найголовніше – токсинів, які назбиралися за зиму. Через шкіру під час масажу водою тіло отримує стимуляцію м’язів, як під час масажу руками, однак більш щадну. Можна замовити у спа-салонах, фітнес-центрах, а також можна знайти у переліку послуг у аквапарках.

Масаж-пілинг морськими рибами. Знищує мозолі та затвердіння на шкірі, знімає стрес. Процедуру можна знайти у спа-салонах. Під час неї людина опускає майже по коліна ноги у акваріум, де знаходяться дрібні риби-хижаки. Вони поїдають хворі тканини на тілі.

Читайте також: СТАЛО ВІДОМО, ДЕ В УКРАЇНІ БУДУТЬ ЗБЕРІГАТИ ЯДЕРНІ ВІДХОДИ

Масаж ударною хвилею для ніг. Допомагає зняти набряки ніг та болі в п’ятах, які погіршують сон. Під час впливу ударної хвилі, яка подається зі спеціального пристрою, знищуються хворі клітини, а на їх місці утворюються нові, здорові. Особливо корисно жінкам, яким за 40. Послугу надають ортопеди у клініках.

Японський масаж голови з глиною та оліями. Методика полягає на тому, що за допомогою спеціальних есенцій та бальзамів пом’якшується шкіра голови, проводиться масаж, а потім робиться маска з глини. Голову з глиною загортають у теплий рушник, потім знімають речовину. Процедура забирає втому, очищає шкіру голови, відкриває пори, щоб дихали та покращує ріст волосся.

Соляна печера. Це візит на 30-40 хвилин до спеціальної камери, де людина вдихає соляну пару. Процедура сприяє очищенню шкіри, а також роботі внутрішніх органів. Лікує простудні захворювання, знімає стрес. Такі послуги можна знайти у спеціальних медичних установах або у спа-салонах.

Джерело.

Related Post