fbpx
Здоров'я
6 головних помилок прихильників здорового способу життя

У наші дні здоровий спосіб життя став дуже популярним явищем. ЗСЖ – ми чуємо це всюди, але деякі прихильники досить часто допускають промахи або навіть “перегинають” з цим.

Портал “bigmir” поділився найголовнішими помилками прихильників ЗСЖ. Пропонуємо ознайомитися з ними разом.

1. Змушувати себе любити “правильну їжу”

Не потрібно змушувати себе полюбити брокколі та моркву, які з дитинства ненавидите. Суть ЗСЖ у тому, щоб повністю переглянути свої звички в харчуванні та їсти те, що дійсно подобається. Не подобається гречка – їжте рис, не подобаються помідори – їжте солодкий перець.

2. Пити занадто багато води

За правилами здорового харчування людина повинна випивати 2 літри чистої води на добу. Але якщо ваша вага 50 кг, а на вулиці не дуже-то й спекотно, то можна зменшити цю кількість.

3. Полівітаміни

Багато прихильників здорового способу життя вживають полівітамінні комплекси, які не завжди можуть піти на користь. Крім цього, не варто забувати, що величезну кількість вітамінів ви отримуєте з їжею.

4. Правила

Багато прихильників здорового способу життя бояться порушити правила. Якщо дуже хочеться з’їсти шматок торта, зробіть це. Не обмежуйте постійно себе у всьому.

5. Одержимість тренуваннями

Багато хто інтенсивними тренуваннями доводять свій організм до виснаження. Для того, щоб тримати себе в формі досить відвідувати спортзал 3 рази в тиждень і більше ходити пішки.

6. Недосипання

Саме уві сні людина відновлює енергію, а якщо його буде мало, то й енергії, відповідно, теж.

Читайте також: Медики назвали найнебезпечніший продукт, який люди їдять щодня

Джерело

facebook