fbpx
Лайфхаки
6 речей, про які я хотіла б знати до шлюбу

Безумовної любові до партнера не існує

Несподівано, так? Справа ось в чому: ваш чоловік не ваша дитина. Чоловік – це доросла людина, з яким ви вирішили провести життя, але все змінюється, і немає гарантії, що кожен день, місяць, рік разом ви будете його любити. Або він вас.

Все життя мені говорили: чоловік не завжди буде тобі подобатися, але ти завжди будеш його любити.

І коли настали погані часи, я думала, що мою шлюбу кінець. Яка любов, якщо ми так мучимо один одного? І хіба шлюб – це не про безумовну любов?

«Ні, – відрізав наш сімейний психоаналітик. – Хто вам таке сказав? Він не твій син, а ти не його дочка. Ніхто вам вічної і абсолютної любові не гарантував ».

Коли я це зрозуміла, в голові ніби лампочка запалилася. Що, якщо ми можемо бути щасливою парою, щасливою родиною, навіть якщо часом любов не б’є ключем? У нашому випадку вона благополучно повернулася, сильніше, ніж раніше.

Разом: ніхто не зобов’язаний любити вас просто так. Вам доведеться потрудитися, допомагати партнеру любити вас. Навіть будучи п’ять, десять, п’ятнадцять років в шлюбі.

Перші два роки після народження дитини – найважчі. Не дайте цього періоду стати зразком на майбутнє

Так, діти – це радість і щастя для тих, хто хоче сім’ю, але, навіть якщо ви все життя тільки й мріяли, що станете батьками, коли прийде поповнення, зміниться все. Ваш побут, розклад, можливості для спілкування і старі способи вирішення конфліктів дружно полетять в трубу.

Люди кажуть, що «треба ставити відносини на перше місце», але як би ви не старалися, буде важко. Вам буде не вистачати сну, ваше тіло і навіть спосіб мислення поміняються.

Головне, не дозволяйте цього кризового періоду визначити, як ви станете ставитися до чоловіка або дружини далі.

Не дозволяйте образі і гніву збиратися, розмовляйте, тренуйте терпіння, нагадуйте собі, що ви закохалися і вибрали цю людину.

Простіше сказати, ніж зробити, звичайно, але ось що радили мені розумні люди: просіть про допомогу, приймайте допомогу. Наймайте помічників, в кінці кінців. Робіть все, щоб пережити цей етап з мінімальними втратами і без залишкової ненависті один до одного.

Відносини не завжди буде на першому плані

Як би ви не любили відносини – це завжди буде багато.

Шкода, у мене немає геніального ради, щоб запрограмувати. Але ось що я зрозуміла: ваше бажання тут і зараз не накладає автоматичних зобов’язань на вашого партнера, але втрата близькості і охолодження відносин – загальна проблема.

Сходіть до психотерапевта, фантазуйте, пофотографіруйте себе або чоловіка, прочитайте роман в кінці кінців.

А якщо ви той, хто хоче більше? Не тисніть на вину. Ці прийоми тільки ще сильніше охолодять відносини. Постарайтеся знаходити близькість в іншому, культивуйте теплоту у відносинах, щоб ваш партнер розтанув поступово. Готуйте один для одного. Ці речі теж дуже важливі.

Приємні дрібниці кожен день – універсальний рецепт

Справа не тільки в кольорах, чистому будинку і в коханні. Приємні дрібниці – це називати партнера «улюблений» або іншим ласкавим словом, від якого він завжди мліє. Скажіть: «Як приємно тебе чути». Купіть печенек – просто так, тому що йому або їй вони подобаються.

Звучить солодкаво, знаю. Я виросла в родині, де телячі ніжності були не прийняті, і говорити «як я рада, що ти вдома» було спочатку важко. Але, знаєте, як то кажуть, втягнулася. І чоловікові моєму дуже подобається.

Шлюб, наповнений такими моментами, – щасливий шлюб. Так що, якщо прийшло в голову щось до жаху миле і романтичне, зробіть, не гальмуйте себе. Воно того варте.

Ніколи не ставайте тим, хто не готовий працювати над відносинами

Ось вам моторошна правда: як би один з вас не старався і ні ліз зі шкіри геть, щоб полагодити те, що у відносинах зламано, скільки б він не ходив на психотерапію, як би не хотів змінитися, неідеальний. Шлюб не виживе, якщо другий буде сидіти склавши руки.

Я бачила багато шлюбів друзів, які розвалилися. І не розвалилися. Перші майже без винятків були союзами, де один пнувся, а інший плював в стелю. Може, їх не учили обопільної відповідальності. Може, цей шлюб їм був просто байдужий. Так чи інакше, ці люди здалися.

Ніколи не сперечайтеся, хто більше вкладається: той, хто сидить вдома з дітьми, або той, хто заробляє

Чим би ви не займалися, як би вам не було важко, ваша пара робить купу роботи, яку ви просто не бачите. Навіть не починайте цю суперечку. Тут немає призу або переможця, це не конкурс, ви обидва в результаті програєте. Можна ділити обов’язки. Можна намагатися допомагати дружині дбати про дітей, коли є час. Можна підтримувати вколюють в офісі чоловіка і, коли вік дітей дозволить, працювати самій або хоча б знайти собі будь-який цікаву справу, щоб світ не обертався навколо пелюшок і борщів.

Читайте також: ЯКИЙ НАЙЩАСЛИВІШИЙ ВІК У ЖИТТІ: НЕОЧІКУВАНІ ЦИФРИ

Джерело.

facebook