fbpx
Світ
60 років шлюбу: неймовірний подарунок коханій від чоловіка(фото)

На «діамантову» річницю весілля чоловік здивував і ощасливив свою кохану несподіваним подарунком.

Що зазвичай дарують на річницю весілля? Прикраси, сервіз, фотосесію? 82-річний Кен Морган  подарував своїй дружині, 78-річній Ширлі Морган , дещо набагато цінніше!

З радістю ділиться з вами історією цієї літньої пари, від любові якої стає тепло на душі.

За 112 тисяч фунтів Кен купив коханій  двох’ярусний автобус! Він побачив цей автобус в транспортному музеї і відразу запропонував свою допомогу в його реставрації. Кен цілий рік працював над ним, охрестивши свої старання «працею любові». І у нього була одна вагома причина, щоб з таким трепетом ставитися до старого автобусу.

Саме на ньому 60 років тому, в 1956 році, Кен і Ширлі вперше зустрілися. Вона працювала там кондуктором, а він – молодий льотчик Королівських військово-повітряних сил Великобританії – був звичайним пасажиром. Вони проговорили всю дорогу. Однак запросити Ширлі в кіно Кен наважився тільки через кілька тижнів. А в 1959 році вони одружилися.

Кен розповів про доленосну зустріч з Ширлі:

Та поїздка в автобусі за маршрутом № 1 назавжди змінила моє життя!

Кен пішов з ВПС і до весілля працював разом з Ширлі на цьому автобусі в якості водія. Після Ширлі влаштувалася на нову роботу – роботу дружини і люблячої матері трьох дітей, а Кен обійняв посаду інженера авіації.

Саме тому Кен так зрадів, коли знайшов той самий автобус. Тепер подружжя знову подорожують на ньому, згадуючи часи своєї юності і палкої закоханості:

Це був приголомшливий час. Я так само люблю Ширлі, як тоді!

Пара вірить в долю і в те, що їх зустріч в цьому автобусі не була випадковою. Ширлі досі зберігає значок кондуктора, який був на ній в той день:

Я пишаюся ним не менше, ніж обручкою.

Також місіс Морган каже, що вони з чоловіком прожили чудове життя і попереду у них ще відмінні деньки для ностальгічних поїздок в червоно-білому двоярусному автобусі – кращий подарунок на діамантове весілля!

Читайте також:У Наталії Могилевської новий коханий: фанати приголомшені обранцем зірки (фото)

Джерело.

Related Post

facebook