fbpx
Breaking News
Цей сирник завжди вдається таким добрим, що у мене всі просять його рецепт. Спечіть і ви!
Смачна картопля з начинкою: виходить ніжна картопля з хрусткою скоринкою. Після того, як скуштуєте цю картоплю, будете її готувати багато-багато разів!
Кожен, у кого ще живі батьки, повинен молитися за них. За все добро, яке вони передали і продовжують передавати нам. За те, що виховали нас, навчили нас виконувати Божі заповіді та бридитися гріхом: Особлива молитва дітей за батьків Всемилосердний Боже!
Колись, цю неймовірно повчальну ПРИТЧУ розповіла мені бабуся. Я так сильно перейнялась почутим, що зрозуміла свою найбільшу помилку в житті. Тепер я з гордістю скажу – я щаслива! І буду передавати цю мудрість з покоління в покоління!
Починаємо готуватися до чудового свята 8 березня! Зберігайте прекрасні привітання на будь-який смак для жінок зі святом весни!
Світ
7 міст, які платять мешканцям за проживання на своїй території

Мало хто знає, що на нашій планеті існує безліч міст, які з тієї чи іншої причини життєво потребують жителів. За проживання та роботу на своїх територіях вони пропонують спокусливі суми.
Щоб розвіяти сумніви, представляєм вам 7 міст, які, можливо, дозволять здійснити ваші мрії: помандрувати, пожити деякий час в іншій атмосфері та ще й отримати за це гроші.

Детройт, Мічиган, США.

«Західний Париж», «Автомобільна столиця США» – всі ці лаври місто спустошене Детройт розгубив протягом другої половини ХХ століття. Але він відчайдушно намагається відновити колишню славу. Для вирішення цієї проблеми уряд запровадив нову програму під назвою «Challenge Detroit», яка пропонує 2,5 тисячі доларів професійним працівникам в різних сферах, що зважилися на переїзд і роботу в самому місті.

Штат Аляска, США.

Якщо ви любите зиму, білосніжні пейзажі, неспішний ритм життя і відчуваєте справжній комфорт при низьких температурах, то життя на Алясці може стати для вас небувалим насолодою. Існує спеціальний урядовий фонд, який платить ентузіастам за професійну участь в житті їх північного регіону, населення якого стабільно йде на спад. Єдиною вимогою є проживання на Алясці протягом року.

Провінція Саскачеван, Канада.

Ця канадська провінція робить хорошу пропозицію новоспеченим випускникам (не раніше 2010 року), які ще не зовсім чітко уявляють своє подальше життя і кар’єру. Молодим людям виплачують 20 тисяч доларів, щоб вони жили і працювали в місті протягом 7 років.

Ніагарський водоспад, штат Нью-Йорк, США

Ще одна пропозиція, яка здається просто нереальною, – жити в одному з найкрасивіших і захоплюючих місць на планеті і отримувати за це гроші. Уряд виділяє випускникам університетів з 7 тисяч доларів в якості заохочення за роботу на місцевих підприємствах поблизу водоспаду протягом двох років.

Понгу, Астурія, Іспанія

Це чарівне село на заповідних територіях північного сходу Іспанії є однією з найстаріших в країні. Щоб залучити молоде населення і пожвавити місцеву економіку, уряд пропонує 3 тисячі євро кожній сімейній парі, яка переїде туди жити. На додаток до цього діють виплати в 3 тисячі євро за кожну народжену дитину. Безумовно хороший шанс жити в екологічному і неймовірно красивому місці.

Утрехт, Нідерланди

Голландія відома всьому світу своїм глибоким вивченням гуманітарних наук і соціальними експериментами. І ось один з них: як буде впливати фінансова підтримка в 1000 доларів на кожного жителя міста?

Кертіс, Небраска, США

Напевно кожна людина хоч раз у житті обурено висловлювалася, що і як краще б зробила влада його міста. У Кертісе це не порожні заяви. Це маленьке американське містечко пропонує безкоштовну землю для спорудження будинку в обмін на хорошу ідею і сприяння в розвитку місцевої інфраструктури і культури.

Читайте також: НАШІ ВЕНЕЦІЯ, САХАРА І СТОУНХЕНДЖ: ЯК ПОБАЧИТИ СВІТ, НЕ ВИЇЖДЖАЮЧИ З УКРАЇНИ (ФОТО)

Джерело.

Related Post

facebook