fbpx
Breaking News
Мої однокласники часто розповідали, особливо в молодших класах, що робити уроки їм допомагають батько або мати. Мені було завидно. Коли після школи я обрав університет, а не коледж, як наполягала мати, кажучи, що я не поступлю, я спеціально поїхав в інше місто і поступив. Мені було краще жити в гуртожитку, ніж удома
Мама робила все, щоб моє дитинство і юність стали прекрасними! Але незважаючи на всю турботу і ласку, до сих пір не можу пробачити їй, що вона так спритно брехала мені десять довгих років. Адже і не відчувала навіть докорів сумління!
Вперше теплий картопляний салат я спробувала у ресторані, цей смак мені настільки припав до смаку, що я вирішала його приготувади дома. Скажу лише одне: всі мої подруги рецепт записали. Дуже смачно!
Замість дорогих засобів вже багато років додаю до прального порошку і кладу у пральну машину просту дешеву… Результат, я вам скажу, відмінний! Речі лишаються яскравими, зберігають первинні кольори і форму, скільки не пери! Переконалася на власному досвіді.
Новий закон може призвести до безробіття для 70 тисяч вчителів. Освітяни просять ВР не підписувати закон-вирок.
Здоров'я
7 неочікуваних ознак, що у вас проблеми з серцем

Ознаки серцевого нападу чи серйозних проблем із серцем є дуже підступними та неочікуваними.

Ніхто не застрахований від проблем з серцем, навіть молоді люди. Тож краще перестрахуватись.

Набряки ніг

Величезне буріто чи горохий суп – не єдині причини надмірного газоутворення. Його також можуть викликати різні проблеми клапанів серця. Окрім супер-солоної їжі вони також можуть викликати різні проблеми клапанів серця та застійну серцеву недостатність.

Не варто лякатись випадкового набряку, який з часом проходить. Однак якщо вони регулярні та стають все важчими – пора телефонувати лікарю.

Головні болі

Певні види головного болю можуть бути також ознакою інсульту або тромбів. Сам головний біль не завжди свідчить про проблеми із серцем, однак якщо його супроводжує біль в області шиї, запаморочення та постійна втома – варто подумати про кардіолога.

Виснаження

Тут важливо правильно визначити причину нездужання. Бо, до прикладу, ви можете бути втомленим, бо не висипаєтесь, а шия може боліти через незручне ліжко.

Про проблеми із серцем говорять різкі болі, які ви не можете пов’язати ні з чим. Тобто, коли у вас нормальний сон, здорове харчування та регулярні заняття спортом, а головні болі не проходять.

Спазми у шлунку

Багато людей думають, що серцева біль відчутна лише у грудях, однак це не зовсім так. Біль може віддавати у найрізноманітніші частини тіла. Не рідко у людей болить шлунок, але справжньою причиною насправді є серце, а не погана їжа.

Читайте також: СИНОПТИК ЗРОБИЛА НЕВТІШНИЙ ПРОГНОЗ: МОРОЗ ПОВЕРТАЄТЬСЯ

Гострі спазми в області шлунку можуть означати, що серце посилає сигнали у шлунок. Однак знову ж таки, не варто плутати звичайну біль у шлунку чи отруєння. Про хворе серце свідчать неймовірно сильні спазми, яких ви не відчували раніше.

Втрата свідомості

Втрата свідомості – це результат різкого падіння кров’яного тиску. Його можуть викликати різноманітні зміни, навіть , коли ви встаєте з ліжка надто різко.

Коли серцевий клапан не може працювати неповноцінно та не забезпечує повноцінний потік крові – це теж може бути причиною втрати свідомості. Тому якщо у вас постійні безпричинні непритомності – варто звернутись до лікаря.

Різкі запаморочення

Як і більшість симптомів – випадкові запаморочення не є причиною для занепокоєння. До лікаря варто звертатись лише тоді, коли вони стають регулярними.

Якщо причина запаморочень таки серце, то це скоріш за все їх провокують закупорені артерії або збої в роботі клапанів.

Тиск в шиї

Знову ж таки – серце не завжди болить саме у грудях. Деякі пацієнти, які перенесли серцеві напади, стверджують, що це немовби величезний слон сидить у вас на грудях. Однак інша частина також стверджує, що слон може сидить на шиї.

Тож якщо ви відчуваєте різкий тиск на шиї – це можуть бути сигнали серця.

Джерело.

Related Post