fbpx
Світ
79-річна американська незаймана вперше піде під вінець

Неймовірна історія про вічне кохання недавно прокотилася Сполученими Штатами Америки. Там 79-річна жінка на ім’я Маргарет уперше виходить заміж. Її обранцем став 85-річний Генрі, перша і єдина любов нареченої. Найцікавіше те, що всі ці роки Маргарет чекала на нього і залишилася незайманою до старості.

Майбутнє подружжя свої дитинство і юність провело в маленькому містечку, розташованому на березі Огайо, пише Svopi. Коли вони познайомилися уперше, Маргарет було 17 років, а Генрі – 21 рік, і він працював на сталеливарному заводі.

Через два роки дівчина вирішила вступати до університету Кента. Через це Маргарет змушена була виїхати з міста. Вона намагалася якомога частіше бачитися з хлопцем, але стосунки згодом закінчилися.

Мати Маргарет, дізнавшись про роман доньки, примусила її покинути свого хлопця, бо вважала, що він неперспективний і відволікає студентку від навчання.

Згодом зв’язок пари обірвався зовсім, щоб відродитися через 60 років. Допомогла у цьому власниця квартири, у якій жила Маргарет. Почувши про історію кохання бабусі, вона вирішила їй допомогти знайти втрачене щастя.

Жінці вдалося відшукати телефон Генрі. Вона відразу подзвонила йому. З розмови дізналася, що чоловік давно живе сам, бо дружина померла, а дітей немає. Коли він почув про Маргарет, то дуже зрадів можливості знову побачитися. Він розповів, що завжди пам’ятав її. Закохані нарешті зустрілися після такої великої перерви і навіть вирішили зіграти весілля.

Незважаючи на всі заперечення скептиків, життя доводить, що вічне кохання все ж існує.

Читайте також:ПІД ВІНЕЦЬ ГОЛЯКА: СИН УЧАСНИКА “PINK FLOYD” ОДРУЖИВСЯ В ЧОМУ МАТИ НАРОДИЛА

Джерело.