fbpx
Лайфхаки
8 кроків, які допоможуть вам отримувати задоволення від життя

Замість того щоб намагатися радикально змінити життя, почніть з невеликих кроків, які легко впровадити в звичний розпорядок.

1. Запрограмуйте себе на позитивне мислення

Почуття сильно впливають на думки і вчинки. Тому нам нічого не хочеться робити, коли ми засмучені або роздратовані. Але від негативних емоцій нікуди не дітися. Зате можна навчитися мислити позитивно.

  • Ведіть щоденник подяки. Кожен день записуйте, за що ви були вдячні, і намагайтеся менше переживати через те, чого у вас немає. Подяка робить нас щасливішими, підвищує продуктивність і позитивно впливає на сон.
  • Повторюйте позитивні установки, що підтверджують ваш прогрес в тій сфері, в якій ви хочете вдосконалюватися.
  • Намагайтеся оточувати себе позитивними людьми. Не забувайте, що емоції заразливі.
  • Будьте активні. Коли ми діємо, то починаємо накручувати себе і переживати через дрібниці. А ось заняття спортом викликають викид ендорфінів.

2. Поставте будильник на півгодини раніше, ніж зазвичай

Багато успішних людей встають дуже рано . І хоча вам не обов’язково уподібнюватися Тіму Куку з Apple, який прокидається о 3:45, спробуйте вставати хоча б на півгодини раніше, ніж зазвичай.

Так у вас з’явиться додатковий вільний час, який можна витратити на заняття спортом, медитацію, читання, сніданок з сім’єю, планування майбутнього дня або навіть роботу над тим, що вам цікаво. Вам більше не доведеться в поспіху вибігати з будинку, відчуваючи, що ви нічого не встигаєте і не контролюєте своє життя.

3. Відразу прибирайте за собою

Скільки часу потрібно, щоб заправити ліжко або помити за собою посуд? П’ять хвилин? Але чомусь ми часто залишаємо такі справи на потім. А вони швидко накопичуються і діють нам на нерви. Прибравши за собою відразу, ви позбавите себе від зайвого головного болю. Крім того, вам забезпечений приплив продуктивності.

4. Не беріть на себе непосильні зобов’язання

Ми часто ставимо перед собою великі цілі і опускаємо руки на півдорозі. Набагато простіше дотримуватися намічених цілей і досягати їх, коли вони прості і чітко виражені.

Почніть з малого. Не намагайтеся пробігти марафон, якщо у вас зовсім немає підготовки. Спочатку, наприклад, робіть по 10 віджимань і щодня гуляйте. Якщо ви хочете зайнятися медитацією, виконуйте хоча б протягом п’яти хвилин дихальні вправи кожен день.

Це відноситься і до бізнесу. Не намагайтеся відразу розвиватися у всіх напрямках, удосконалюйтеся в одній галузі. Чи не обіцяйте того, що не зможете виконати.

5. Не будьте таким передбачуваним

Якщо день у день робити одне і те ж, можна загрузнути в рутині. Тому постарайтеся позбутися від одноманітності і передбачуваності в своєму житті. Виходьте із зони комфорту хоча б раз на тиждень і робіть що-небудь нове, чого ви не робили раніше. Наприклад, пообідайте в іншому кафе або підіть за покупками в інший магазин.

Нові враження роблять нас щасливішими, допомагають поглянути на світ по-іншому і заряджають енергією.

6. Замість того щоб скаржитися, висловлюйте подяку

Будьте вдячні за те хороше, що сталося з вами сьогодні. Це допоможе відчути себе краще.

  • Ті, хто щотижня пишуть в щоденнику подяки, більше займаються спортом і оптимістичніше дивляться на майбутнє.
  • Щоденне обговорення того, за що ви вдячні, підвищує уважність, цілеспрямованість, енергійність, тривалість сну і, можливо, навіть допомагає боротися з депресією.
  • Люди, які щодня думають, говорять або ведуть записи про свою вдячність, частіше допомагають іншим і пропонують підтримку.
  • Ті, хто відчуває вдячність, менше значення надають матеріальним цінностям, менше заздрять іншим і охочіше діляться своїми речами.

Дякуйте друзям, рідним, колегам, клієнтам, адже щира подяка – відмінний спосіб укріпити відносини . Хіба вам самим не приємно, коли вас дякують за добре виконану роботу або просто за те, що ви вислухали когось?

7. Перестаньте порівнювати себе з іншими

Досить засмучуватися через те, що є у інших. Завжди буде хтось, хто заробляє більше вас, у кого більше будинок або дорожче машина. Порівнюючи себе з іншими, ви оцінюєте себе по чужим мірками успіху. Замість цього подумайте, що таке успіх особисто для вас.

8. Зробіть те, що ви давно відкладали

Всі ми що-небудь відкладаємо: дзвінок в страхову компанію, прибирання або покупку нових батарей. З часом навіть такі дрібні справи накопичуються і заважають розслабитися. По можливості намагайтеся робити їх, як тільки про них згадайте.

Або додавайте по одному такому справі до свого списку завдань на день. Після того як розберетеся з основними справами, зробіть те, що давно відкладали. Ви здивуєтеся, наскільки щасливішим і продуктивніше ви себе відчуєте, коли скинете з плечей цей тягар.

Читайте також: ЯК СТВОРИТИ РОЗКІШНИЙ ІНТЕР’ЄР ПРИ МАЛЕНЬКОМУ БЮДЖЕТІ

Джерело.

facebook