fbpx
Курйози
8-річна дівчинка написала зворушливого листа Обамі, в якому порадила зробити щось зухвале

Президент США Барак Обама отримав зворушливий лист від 8-річної дівчинки Лілі, у якому вона висловила свої переживання стосовно нинішньої політичної ситуації в країні, а також подякувала лідерові країни за управління державою.

Президент у відповідь написав лист, що надихає. Про це йдеться на офіційному сайті Білого дому.

8-річна Лілі із сім’ї військового написала президентові США про те, що “країні потрібно більше зухвалості”. Вона зазначила, що її дуже хвилює політика, а через постійні війни, поширення вірусу Зіка, часті атаки її країна перетворилася на сумне місце.

Тому дівчинка порадила політикові зробити щось веселе, як, наприклад, одягти яскраву сорочку та шорти на важливу подію або звозити родину до Діснейленду.

Також вона попросила, щоб Барак Обама виступив із промовою, яка заспокоїть населення. “Ви не знаєте, наскільки я переживаю через політику”, – написала Лілі.

Крім того, дівчинка подякувала Обамі за його 8-річну службу країні й зазначила, що вона його фанатка, і одним з варіантів її майбутньої професії є також стати президентом.

Барак Обама відповів на лист юної американки. Президент подякував Лілі за поради, однак зазначив, що навряд чи зможе одягти яскраву футболку на важливий захід.

Водночас він підкреслив, що робитиме усе, аби вона та інші діти цієї країни жили у безпеці та мали доступ до всіх можливостей. Також він подякував татові дівчинки за службу у повітряних силах США та написав, що він переконаний, що Лілі зможе досягти будь-чого у своєму житті. Їй потрібно не втрачати ентузіазм, йти за своєю мрією та вкладати у будь-яку справу щонайбільше зусиль. “Я очікую, що ти зробиш великі речі”, – написав президент.

Читайте також:ТОП-5 КНИГ, ЯКІ ОБАМА ЗБИРАЄТЬСЯ ПРОЧИТАТИ ВЛІТКУ

letter

letter1

Джерело.

facebook