fbpx
Лайфхаки
9 способів зробити квартиру чистішою

На виконання кожного з цих дій піде не більше 5 хвилин, а ваша квартира буде виглядати чисто і презентабельно.

1. Відсортуйте дрібниці

У кожній квартирі є полку або ящик, куди складаються дрібниці, для яких не знайшлося іншого місця. Швидше за все, велика частина цих речей вам не потрібна. Позбавтеся від непотрібного мотлоху без жалю, а що залишилися дрібниці розсортуйте за категоріями.

2. Розберіться з взуттям

Взуттєва стійка, комора або нижнє відділення шафи, де зберігається взуття, також вимагають прибирання. Спочатку позбудьтеся від черевиків і туфель, які вам перестала подобатися або стали малі. Полегшите доступ до тих з них, в яких ви найчастіше ходите.

Привчіть себе класти взуття на місце, коли повертаєтеся додому. Тоді прибирання у взуттєвому відділенні знадобиться проводити набагато рідше.

3. Акуратно складіть одяг

Зберіть все майки і штани, якщо вони валяються по квартирі, і приберіть їх в шафу. Підберіть пару для кожного носка. Рвані і без пари викиньте. Розміщуючи речі в шафі, скористайтеся простими порадами , щоб ваша одяг не пом’ялася.

4. Загляньте в холодильник

Викиньте ті продукти, у яких закінчився термін придатності. Відведіть кожної категорії продуктів окремі полиці. Так вам не доведеться довго шукати цибулю для салату або соус для пасти.

5. Розберіть стопку журналів в туалеті

Стопку журналів, яку багато зберігають поруч з унітазом, теж варто прибрати. Порахуйте, скільки приблизно часу ви проводите в туалеті і скільки вам знадобиться на читання всіх скупчилися журналів. Усвідомте, що стільки літератури в туалеті вам не знадобиться, і знайдіть для журналів місце в шафі або стелажі.

6. Розмотайте клубок дротів

Далеко не у всіх гаджетів є бездротовий інтерфейс, а заплутана система кабелів здатна зіпсувати будь-який інтер’єр. На щастя, є кілька простих способів привести в порядок проведення, наприклад обмотати їх скотчем .

7. Помийте вікна

Незважаючи на те, що мийка одного вікна не займає багато часу, до них при збиранні справа часто не доходить. Візьміть склоочисник, серветку і протріть вікна. Можете також почистити дзеркала і скляні двері.

Читайте також: 5 ПОМИЛОК, ПРО ЯКІ ЛЮДИ ШКОДУЮТЬ В КІНЦІ ЖИТТЯ

8. Організуйте простір під раковиною

Гарнітур під раковиною – традиційне місце для зберігання, миючих засобів, ганчірок і губок. Відсортуйте знайдене, попутно рятуючи від того, що вам не потрібно.

9. Протріть кухонні електроприлади

Полінувалися витерти пил на вихідних? Нічого страшного. Але поверхню приладів, які безпосередньо стосуються ваших продуктів, все ж варто тримати в чистоті. Протріть вологою ганчіркою дверцята холодильника, мікрохвильовку, тостер і духовку , а все інше можете залишити на потім.

Джерело.

facebook