fbpx
Суспільство
9 жopcтoкиx істин, про які я дізналася тільки через рік після cмepтi матері

Шрами: вони є не тільки свідченням тpaвми, але і символом нового досвіду, який робить вас сильнішими. Хоча вони псують зовнішній вигляд (і душевні травми — особливо), всередині від них ви навіть можете стати кращими.

Це була неділя. 3 листопада 2013 року мені завдали рану, порівняну з тим, немов мені вирвали серце. Це був день, коли я втратила будь-яку надію на те, що колись знову стану нормальною. Це був день, коли я втратила свою матір.

Важко пояснити те, що я відчувала весь цей рік. Я втратила людину, яка одночасно надихала мене, критикувала і робила значущою. Спочатку я думала про самогубство. Але, слава богу, я втрималася.

Тепер, через рік, я розумію, що усвідомила деякі речі, які навряд чи б усвідомила, якщо б не пережила все те, що пережила. І тепер я хочу поділитися цим досвідом з вами.

  • Я дізналася, що світ не обертається навколо вас

Є багато днів, коли, здається, що «це перемога», але життя — це не гра. Ви не можете зупинити мить, перемотати назад або спробувати ще раз. Вам не дають нескінченного числа життів.

У вас є всього одне життя. І коли вас не стане, світ продовжить свій рух, незважаючи на те, що вам буде здаватися, ніби світ зупинився. Єдиний спосіб впоратися з втратою близької людини або будь-якою іншою проблемою — просто продовжувати рухатися далі.

  • Я дізналася, що мої проблеми хвилюють тільки мене

Коли всередині вас відбуваються якісь нереальні баталії, здається, що ваші муки сильніші, ніж у інших. Але цього ніхто не помітить. Так само як і ви не можете усвідомити навіть малу частину тих переживань, які відчувають інші люди. Немає сенсу ходити в бар, напиватися, кричати або сваритися з кимось. Всім все одно. Ніхто вас не чує, якщо це не потрібно персонально йому.

Якщо ви переживаєте і валяєтеся на ліжку в депресії, то єдине, що відбувається — це ваше відставання. Люди рухаються далі і досить швидко. А ви тут лежите.

Читайте також: ЧОМУ НE МOЖНA НE ЛИШE ГОВОРИТИ ПOГAНО ПРО ЧОЛОВІКА, А Й ДУМАТИ ТАК

До речі, про людей. Симпатія — річ швидкоплинна. І це нормально.

  • Я дізналася, що любов не знає меж

Раніше я боялася, що хтось із близьких розлюбить мене, як тільки я віддалюсь від нього фізично. Наприклад, переїду в інше місто. Я тепер не боюся нерозділеної любові. Зрештою, навіть, якщо почуття пройдуть крізь пальці, як цівка диму, у нас залишаться спогади про це.

Але любов — безумовна любов, справжня — не має меж. Ви ніколи не втратите, незалежно від часу і простору. Якщо ви когось любите по-справжньому, ви зберігатимете цю любов через все життя. І будете любити людину через роки після її смерті.

  • Я дізналася, що хоча не можу замінити дорогих людей на нових, я все одно буду щаслива.

Смерть — це подорож з поворотними дверима. Біль від втрати близької людини обов’язково пройде. Немає сенсу переживати з приводу того, коли це станеться. Рано чи пізно все проходить. І це теж пройде. Мир і гармонія повернуться до вас так чи інакше.

  • Я усвідомила силу сприйняття

Коли вам важко, може здаватися, що світ вирішив переслідувати вас, і все, що в ньому відбувається, спрямоване проти вас. Може здатися, що ви готові віддати все, аби цей жах припинився.

Але проблема не в тому, що відбувається навколо, а в тому, як ви самі це сприймаєте. Ви можете просто змінити хід думок — і все відразу зміниться. Світ — це просто думки у вашій голові.

  • Я навчилася бути вдячною за те, що взагалі жива

Найщасливіші люди на планеті — ті, які цінують те, що у них є, а не ті, хто концентрується на тому, що їм не вистачає. Як ви можете оцінювати, що добре, а що — погане? Якщо ви втратили щось дороге для вас, знайдіть час, щоб оцінити те, що у вас залишилося.

Незалежно від того, що ви втратили — тепле робоче місце чи найближчу в житті людину.

  • Я дізналася, що сама контролюю своє життя

Ви можете контролювати свої думки і емоції. Розуміння цього — перший крок на шляху до подолання будь-яких перешкод. Ви не можете змінити все навколо, і все, що відбувається у вашому житті, але ви можете змінити те, як реагуєте на ті чи інші події у вашому житті. Ви вирішуєте, як на вас вплине та чи інша ситуація, а не хтось інший чи щось інше.

  • Негаразди не виправдання для того, щоб здаватися

Мотивація. Мрії. Цілі. Зосереджений рух вперед буде утримувати вас на плаву навіть в найвідчайдушніші моменти в житті. Не дозволяйте собі застрягати в переживаннях минулого. І це очистить ваш розум від всього того негативу, який періодично спаде на вашу голову.

Зрештою, ціну болю усвідомлюєш тільки тоді, коли відійшов від нього на пристойну відстань. Рідко можна повернути те, що вже втратив. Але у вас все ще маса можливостей отримати щось нове.

  • Ніколи не кажіть «прощай». Тільки — «побачимося пізніше».

Я знаю, що образ моєї матері в моєму серці залишиться назавжди. Він буде зі мною навіть тоді, коли я сама буду проводити більшу частину дня в кріслі-качалці. Я знаю, що її ніким замінити не можна, і це завжди буде зі мною. Але я знаю, що рано чи пізно побачу її знову. Як? Не знаю. Але це точно станеться.

Джерело.

Related Post

facebook