fbpx
Суспільство
А ви готові до 11.11: чого не можна робити в наймагічніший день року

Чи помічали ви, що останнім часом, дивлячись на годинник, бачите там комбінацію 11:11? А бувало у вас таке, коли числа на номерних знаках, квитках або в квитанціях збігалися так, що виходило 11:11?

Цього року люди з усіх куточків світу повідомляли про те, що їм частіше, ніж звичайно, потрапляла на очі така комбінація чисел.

Це явище охоплює всю планету, адже зовсім скоро настане 11 листопада, тобто 11.11. Крім того, якщо скласти цифри року, то також вийде 11: 2 + 0 + 1 + 8 = 11.

Комбінація чисел 11:11:11 розкриє ваш особистий потенціал.

Згідно нумерології, 11 – містичне число, символ духовної чистоти, просвітління, незатьмареної свідомості. Одиниця допомагає людям знаходити щось важливе для них.

Одиниці в складі “11” символізують єдність і неподільність творчого потенціалу, його досконалість і визначеність, а також непередбачуваність його прояву. Шість одиниць означають гармонійну завершеність всіх форм матеріального життя.

Читайте також: ГОРОСКОП НА 10 ЛИСТОПАДА ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ: У КОГО БУДЕ РОЗДВОЄННЯ ОСОБИСТОСТІ, А ХТОСЬ ЗМОЖЕ ДОМОГТИСЯ УСПІХУ

11 листопада 2018 року кожному жителю планети буде дарований шанс вплинути на своє особисте життя, кажуть нумерологи. За їхніми словами, цього дня кожна людина отримає потужний поштовх до розвитку.

За словами нумерологів, число 11:11 містить потужний потенціал, несе в собі божественне начало і надихає на нові звершення.

Однак, хоча комбінація 11:11 створює сприятливі моменти і ситуації, вона часто супроводжується великими труднощами. Щоб подолати їх, потрібно багато часу і терпіння.

Період з 31 жовтня по 31 грудня вважається найкращим часом для трансформації, адже завіса між земним і духовним світами стає тоншою, кажуть нумерологи. Енергетика цього числа буде сприяти виконанню любовних бажань і допоможе впоратися з конфліктами.

Фахівці нумерології закликають у цей період переглянути своє життя, викинути з нього все зайве – те, що заважає вам рухатися далі, і тоді ви зможете увійти в новий рік оновленим, новою людиною.

Тільки не квапте події, не опускайте руки, якщо щось не виходить, продовжуйте працювати. Число 11 допоможе вам знайти енергію для оновлення, для здійснення всього задуманого, радять нумерологи.

Отже, якщо комбінація 11:11 з’являється у вашому житті все частіше, це знак того, що Всесвіт дає вам знак: настав час діяти!

Час розкрити свій величезний духовний потенціал і отримати той достаток, який дарують вищі сили.

Джерело.

Related Post

facebook