fbpx
Політика
Адвокат розповів, від чого залежить повернення Януковича в Україну

Перш ніж повертатися в Україну, екс-президент хоче виправдати себе не тільки перед слідчими, але і в очах громадян.

Повернення екс-президента Віктора Януковича в Україні може бути можливим без розслідування справи про замах на нього під час Майдану. Про це розповів в інтерв’ю “Апострофу” адвокат гаранта-втікача Віталій Сердюк.

Він зазначив, що допит Януковича по відеозв’язку в Святошинському суді Києва є одним із кроків повернення екс-президент в Україні.

“Безумовно, це один з кроків, спрямованих на прискорення встановлення істини в справах і зняття з мого клієнта звинувачень. У “справі Майдану” необхідно провести ще дуже велику, копітку роботу для того, щоб і у Генеральної прокуратури, і у потерпілих, і у громадян сформувалося чітке переконання, засноване на матеріалах справи – про невинність і непричетність Віктора Януковича до злочинів”, – розповів Сердюк.

На питання, чи буде залежати його повернення в Україну від подальшого ходу справи про розстріли на Майдані, адвокат відповів: “Як цю справу, так і іншу – про замах на життя Віктора Януковича”.

“Так ось, час повернення мого клієнта в Україну також залежить від швидкості розслідування справи про замах на нього, і пошуку винних в цьому осіб”, – додав Сердюк.

Нагадаємо, Віктора Януковича викликали до слідчого відділу Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України 5 і 9 грудня на допит і для інших процесуальних дій в якості підозрюваного у “справі Майдану”.

У перший раз, 5 грудня, він не з’явився на допит, а замість нього приїхав його адвокат Віталій Сердюк, який вручив слідчим документальне підтвердження, чому його підзахисний не може особисто бути присутнім.

Читайте також: ВЧЕНІ ПОЯСНИЛИ, ЧОМУ ЛЮДЯМ ЧУЮТЬСЯ ГОЛОСИ

Джерело.

Related Post