fbpx
Breaking News
Ангеліна і зізналася йому, що дитину чекає від іншого. Санька це не зупинило, любов його НЕ зникла, він знову запропонував вийти за нього заміж, а секрет їх зберегти, щоб записати дитину без всяких пересудів і бабських пліток відразу на себе. Навіть батьки Ангеліни повірили, що дитя від Олександра
Дужe сильна молитва до Небесної Цариці за здоров’я дитини: моліться, і ви обов’язково будете почуті!
Коли неочікувані гості на порозі, я готую піцу за мегашвидким рецептом. Ніхто й не вірить, що я сама цю смакоту приготувала. Спробуйте і ви, це дуже смачно!
Приходжу на днях з роботи, а моя 10-ти літня донька пригощає мене цією смакотою, яку сама й приготувала. Мамочки дівчаток мене зрозуміють: моєму захвату не було меж. Це нереально смачно!(рецепт)
Мені було дуже соромно, через заштопану спідницю, за маленьке взуття, я боялася, що вони мене не візьмуть в свою сім’ю. Але моя свекруха Поліна Андріївна і свекор Василь Петрович прийняли мене, як рідну. А матір, коли дізналася, що я вийшла заміж, і що у мене все добре, тут же прибігла і стала вимагати, щоб я її утримувала
Суспільство
Афери з кредитами: як через гроші обманюють друзі та банки

Як наша довіра може обернутись великим розчаруванням: втратою друзів, колег, чималих грошей, майна і навіть здоров’я

Позичили гроші колезі

Працівники банку стали жертвами колеги, який позичив гроші нібито на лікування матері і зник. Загалом позичальник заборгував близько півтора мільйона гривень. Але тільки одна особа взяла у нього розписку. І коли зловмисник зник, кредитор вирішив подати до суду. Рішення Феміди – на користь постраждалого, та от позичальник стверджує, що борг повернути не може, оскільки грошей у нього немає.

Та є ще двоє постраждалих, які такої розписки не мають.

Читайте також: ПРИТУЛА РОЗПОВІВ, ЧОМУ МОЛОДЬ НЕ ХОДИТЬ ДО ЦЕРКВИ

Сім’я стала жертвою махінацій банку

Після того як родина не змогла повернути автокредит, банк запропонував переоформити автомобіль на іншу особу, яка б закінчила виплату. Одразу після підписання всіх документів, чоловік зник разом з авто, а банк подав до суду та зобов’язав сім’ю виплатити весь борг, штраф і повернути автомобіль.

Зловмисник неодноразово притягувався до відповідальності за крадіжки. Але чомусь саме цю особу банк обрав для переоформлення кредиту. Керівництво банку відхрещується, нібито не мали змоги перевірити таку інформацію.

Постраждалі ж стверджують, що банк перебуває у змові з зловмисником.

Чому такі афери стали можливими, та як вберегти себе від такого – дивіться у розслідуванні журналістів програми “ЦРУ”.

Джерело.

Related Post