fbpx
Breaking News
– Онуче, раз ти не потрібен ні батькові, ні тим більше мачусі, залишайся жити у мене, у мене нікого немає, – говорила бабуся
– Мама отримує на мене аліменти і витрачає все на себе. А мені грошей не дає, каже не заслужила ще. Якби не аліменти, я б вже давно жила в інтернаті!
– Більше терпіти я не змогла і вигнала геть брехливу свекруху!
Рибка під “шубкою” з моркви – це так смачно! Навіть мої дітки, які не дуже люблять рибку, приготовану таким способом з’їдають, скільки не покладеш! Дякую своїй любій матусі, що навчила мене готувати цю корисну, ще й не дорогу смакоту!
Вдома ставало ще гірше. Дружина знала про все. Але, замість того, щоб підтримати мене, раз по раз закатувала істерики, що дохід різко знизився. Я не міг зрозуміти її. Нам вистачало не те що на поїсти, але ще і відкласти. Мені набридло терпіти її наїзди, і я почав огризатися. На це вона реагувала зовсім неадекватно. А потім заявила, що подала на розлучення і хоче, щоб я виселився зі спільного житла. Це мене неймовірно зачепило!
Події
Американець пропустив похорони родички через полтавського грабіжника

Мешканця США Майкла Бентлі, який приїхав для роботи вчителем у мовний центр “International House Poltava”, пограбував орендодавець. Як повідомила його перекладачка Ірина, поліція змусила їх чекати, і не дає зрозумілих пояснень своєму вчинку.

Американського викладача, який приїхав до Полтавського мовного центру, пограбували на $ 7500. За словами його перекладачки Ірини Коновалової, місцева поліція не поспішає розбиратися зі справою.

“Ми постійно домовлялися з поліцією, що зустрінуться постраждалі, господар квартири та поліцейський. І кожен раз поліція переносила зустріч. Слідчий Яна Володимирівна говорить, що у неї паперова робота і порадила знайти оперативника. Знайшли його. Останній каже, що він розслідує вбивство, і наші проблеми для нього другорядні” – повідомила Ірина.

Також стало відомо, що у Майкла сталася трагедія, поки він чекав дій поліції. Він отримав повідомлення з США, що у нього померла родичка. Але так як він залишився без грошей, поїхати Майкл не може. Більше того, вчителю повідомили про порушення ним міграційного законодавства. Він перевищив своє перебування в 90 днів, хоча при влаштуванні на роботу його запевнили, що все законно.

Читайте також: ЖАХЛИВА ЗНАХІДКА: У БУДИНКУ НІМЕЦЬКОЇ ПАРИ ЗНАЙШЛИ ВІСІМ МЕРТВИХ НЕМОВЛЯТ

Джерело.

Related Post

facebook