fbpx
Світ
Американець стрибнув без парашута із висоти 7,5 км (ВІДЕО)

Екстремал готувався до трюку два роки.

У каліфорнійській долині Сімі американець Люк Ейкінс стрибнув із літака без парашута. Із висоти 7,5 кілометрів екстремал приземлився в сітку розміром 30 на 30 метрів. Про це повідомляє BBC.

Разом з ним стрибали ще три парашутиста: один знімав його на камеру, другий тримав димову шашку, яку було видно з землі, а третій – каністру з киснем. Потім всі троє відкрили парашути і відірвалися від Ейкінса.

За приземленням екстремала спостерігала вся його сім’я, окрім матері. Його також показав в прямому ефірі телеканал Fox News.

42-річний спортсмен готував трюк два роки. Під час випробувань, коли манекенів скидали на сітку з літака, одна з моделей – 91-кг манекен – прорвав її.

Гільдія кіноакторів США вимагала від каскадера, щоб він одягнув парашут, але він відмовився, оскільки рюкзак за плечима різко збільшив би його масу.

Люк Ейкінс – парашутист в третьому поколінні. За своє життя спортсмен здійснив понад 18 тисяч стрибків з парашутом. Він тренує як новачків, так і досвідчених каскадерів, і виконує трюки в кіно.

Читайте також:ПЕКЕЛЬНИЙ СМАЙЛ: ВУЛКАН НА ГАВАЯХ ПОСМІХНУВСЯ ПІД ЧАС ВИВЕРЖЕННЯ (ВІДЕО)

Джерело.

facebook