fbpx
Breaking News
Немає нічого смачнішого, бюджетнішого і швидшого у приготуванні за “Шалений пиріг”! Я його через день печу, бо це улюблений смаколик дітей і чоловіка. Та, чесно кажучи, я й сама його з філіжаночкою кави просто обожнюю! Записуйте скоріш рецептик!
Коли запитую у дітей, що приготувати на вечерю і чую: “то не хочу, то не буду” – одразу ж берусь до приготування “Нямчиків”. Рецептом поділилась подруга зі Львова. Це настільки смачно і незвично, що сподобається найвибагливішим “нехочулькам”
В якийсь момент я зрозуміла, що більше так тривати не може, і стала потихеньку відтягувати його від тієї сім’ї. Звичайно, я не забороняла чоловікові спілкуватися з сином, але зробила так, щоб зустрічі були на нейтральній території. Так він не відчував себе винним перед дитиною
Син уже в армії відслужив. А чоловік все рідше став з’являтися дома. Одна поїздка за одною. Мене це вже почало дратувати: “Хіба можна витримати таке навантаження? Куди начальство дивиться? Так і до біди недалеко – працюєш адже на знос!”. Якби ж я тоді знала, що за моєю спиною мій чоловік вже давно веде подвійне життя
Простими млинцями на масляну вже нікого не здивуєш. Ось я і вирішила проекспериментувати. І ви знаєте, діти сказали, що це дуже схоже на знаменитий десерт «Тірамісу», який вони обожнюють. Але ні – це ще смачніше!
Політика
Американський дипломат закликав надати Україні військову підтримку

Києву необхідно допомогти зміцнити систему ППО, вважає екс-посол США в Україні.

США повинні активно допомагати Україні в її протистоянні з Росією, в тому числі зброєю.

Як повідомляє “Укрінформ”, таку думку висловив екс-посол США в Україні, директор Євразійського центру ім. Діну Патрісіу “Атлантичної ради” Джон Гербст.

За його словами, розгортання все більш потужного військового потенціалу Росії в Чорному морі – перш за все, в Криму – небезпечно не тільки для України, а й для регіону в цілому і створює загрозу інтересам НАТО. З цієї причини Вашингтону спільно з іншими партнерами по Альянсу, на думку експерта, слід вжити ряд кроків з метою знизити рівень цієї небезпеки.

“Перш за все, для виконання зобов’язань Будапештського меморандуму потрібно надати Україні військову підтримку, яка повинна включати в себе летальну оборонну зброю – протитанкові системи Javelin, попереджувальні якесь подальший наступ Росії на Україну”, – підкреслив він.

На його думку, Україні необхідно допомогти зміцнити систему ППО, оскільки “Москва використовує свої повітряні сили у війні проти неї”.

Крім того, за словами Гербста, щоб Україна могла протистояти ревізіонізму Путіна, “їй треба не тільки допомогти в боротьбі з російською агресією, але також допомогти провести реформи всередині країни”.

“Допомога, яку ми всі – США, ЄС і міжнародні інститути – дали Україні, є лише малою часткою того, що Євросоюз дав Греції”, – підкреслив колишній посол. У зв’язку з цим він нагадав про ініціативу Джорджа Сороса виділити Україні $ 50 млрд, назвавши це вкладенням в безпеку інтересів США в Україні.

“Паралельно потрібно посилити військовий потенціал НАТО в Чорному морі, щоб забезпечити можливість захисту від російської агресії також Грузії і Молдови”, – підкреслив Гербст. “Нам потрібно посилити роботу з партнерами по НАТО в Чорному морі. Частиною цих зусиль могло б стати збільшення кількості візитів наших кораблів у Чорне море”, – зазначив екс-посол.

Читайте також: ПАВЛО ВОЛЯ ОБІЗВАВ КРИМ “ПОДМИШЕЧКОЮ”

Джерело.

Related Post

facebook