fbpx
Breaking News
– Коли ти вже купиш нову сковорідку ?? – кричала мені мама в трубку, поки я лежала в палаті, куди мене тільки що привезли на швидкій
В моїй сім’ї живе три солодкоїжки. І я люблю балувати їх чимось оригінальним. Цей пляцок настільки смачний, що хочеться його готувати знову і знову
25 хитрощів на кухні: має знати кожна господиня! Ви будете здивовані, як легко і просто станете справлятися навіть з найскладнішими завданнями на кухні!
На весіллі мама мого чоловіка підвела до нас двох діток, близнюків рочків по чотири, і сказала: «Це вам, діти, мій весільний подарунок. А ти, доню – звернулася вона до мене, – якщо полюбиш цих діток, зможеш бути гарною матір’ю і вашим з Дмитром майбутнім діткам. Злагоди та любові вам!» А я ж взагалі не хочу мати дітей!
“Навчишся готувати ЖУРЕК, як моя мама – тоді і оженюся на тобі!” – сказав мені колись мій коханий. Що ж, довелося навчитися! Варю вже 20 років! Рецепт  – той самий львівський журек, якого навчила мене мама-свекруха. Приготувати його – справжнє мистецтво, але воно того варте!
Світ
Американці знову планують протести проти Трампа

Акції протесту проти новообраного президента США Дональда Трампа заплановані у ряді великих міст США, повідомляють західні ЗМІ.

Зокрема, демонстрація проти Трампа запланована в нью-йоркському парку Юніон Сквер, при цьому організатори закликали демонстрантів приєднатися до мітингувальників у Вашингтоні, Балтіморі, а також в університеті Вісконсіна.

Демонстрації також пройшли в ряді районів США в середу і в ніч на четвер.

Так, тисячі людей зібралися напередодні ввечері в районі Манхеттена в Нью-Йорку. Вони скандували: “Не наш президент!”.

А у Чикаго близько тисячі людей намагалися влаштувати демонстрацію біля готелю Trump International Hotel, скандуючи: “Ні Трампу! Ні Ку-клукс-клану! Ні расизму в США!”.

Хвиля протестів також прокотилася в Сіетлі, Лос-Анджелесі, Феніксі, Філадельфії, Портленді, ряді інших міст країни.

Нагадаємо, близько 30 людей арештували після участі у протестних акцій проти обрання Дональда Трампа у Нью-Йорку.

Читайте також: ВЧЕНІ РОЗПОВІЛИ ПРО НАЙНЕБЕЗПЕЧНІШЕ МІСЦЕ В ХОЛОДИЛЬНИКУ

Джерело.

Related Post

facebook