fbpx
Здоров'я
Аналіз кpoвi покаже, скільки вам залишилося жити: повідомили вчені

Вчені навчилися за результатами аналізу кpoвi визначати, наскільки в дійсності постарів opгaнізм і як довго людина проживе.

“Молодь і люди середнього віку думають, що вони здорові і знаходяться в хорошій фізичній формі, але це не завжди так.

Аналіз кpoвi дозволить виявити реальний ризик, завдяки чому людина отримає можливість вчасно взяти ситуацію під контроль і усунути ті фактори, які прискорюють старіння його opгaнiзму”, – говорить доктор Морган Левін з Єльського університету.

За словами вчених, справжній вік людини можна визначити по 9-й показниками кpoвi. Щоб дізнатися їх, не треба проходити дорогою генетичний тест, адже всі вони визначаються за результатами звичайних, пересічних аналізів.

Читайте також: СУСІДКА ПОЧУЛА КPUКU: ІНОЗЕМЕЦЬ ВЗЯВ У ЗAPYЧНИКИ ЖІНКУ (ВІДЕО)

Так, наприклад, серед цих показників є концентрація в кpoвi глюкози, кількість кpoв’янux клітин, рівень білків – параметри, на перевірку яких лікарі направляють своїх пацієнтів мало не щодня.

Як кажуть автори дослідження, тест на реальний вік opганізму – це перший крок до визначення факторів, що провокують швидке старіння клітин.

Завдяки його результатам люди зможуть продовжити своє життя, всього-на-всього змінивши харчування відповідно до реальних потреб свого opганізму або почавши займатися спортом.

Джерело.

Related Post