fbpx
Breaking News
Вперше я приготувала цю закуску на свій день народження! Її гості оцінили найвищим балом, і знакла зі столу вона першою! Тому хочу поділитися знахідкою з вами, щоб ви здивували всіх своїх друзів, рідних і знайомих цією приголомшливою ​​смакотою!
Цей день почався з того, що мама нареченого прийшла і намагалася подарувати мені перли. А вони за прикметою до сліз. Я сказала, що у мене дорога сукня і питання аксесуарів я обмірковувала заздалегідь. Потім ранок нареченої, фотосесія, знову ж мама нареченого стала обурюватися, що я на ліжку. У підсумку, вона на виїзну фотосесію не пішла. Та це був лише початок нашого “незабутнього дня”
Я й сама не розумію, можливо тому, що не схожа на її родину, та бабуся ніколи мене не любила. Я завжди була найгіршою внучкою. Хоча, характер у мене дуже спокійний, я ввічлива, добра і роботяща, завжди слухала старших. Та як би я не старалася догодити бабусі – все було не так
Андрій приїхав, як і домовлялись, в чудовому настрої. Та коли я повідомила, що він скоро стане батьком, змінився в обличчі, і сказав для чого я його витягла з роботи, могла б і дома про все розповісти. Спершу я подумала, що це такий жарт, та коли він додав: “навіщо нам зараз дитина, якщо я хочу пожити для себе” – я все зрозуміла
Сало в гарячому розсолі завжди робила моя бабуся, і кращого рецепту годі шукати! Смакота виходить шалена, мої діти навіть ковбаси не просять, а вимагають таке салко! Гріх буде, якщо не поділюся з вами цим золотим рецептом.
Шоу-бізнес
Анастасію Волочкову підпалили в салоні краси

Балерина зазначила, що відчула неймовірні відчуття.

40-річна Анастасія Волочкова не перестає дивувати шанувальників на сторінці в Instagram. Волочкова поділилася незвичайним відео з салону краси.

Анастасія зважилася на унікальну процедуру, під час якої масажист обпік її вогнем.

“Спа-салон, в якому я вчора побувала, дійсно, унікальний! Здавалося б, в невеликому приміщенні відразу безліч різноманітних процедур. Професійний масаж, ширяння різноманітними віниками в хамамі, в якому Даніель створює ефект російської лазні з використанням відварів і льоду. І, звичайно, чарівний випал вогнем! Мене погасити було складно, оскільки я сама вогонь. Вічний. Але стан тіла і душі після таких процедур вражає”, – поділилася зірка.

“Сьогодні зі мною трапилося таке … вперше … мене підпалили. І я горіла синім полум’ям. Рекомендую всім, хто хоче підбадьоритися і зняти негатив. Допомагає. Ділюся від душі”, – розповіла танцівниця.

Читайте також: НАЙКРАЩІ НАПОЇ ДЛЯ ЗДОРОВОГО СНУ

1_1242-1

1_1242

Джерело.

 

Related Post

facebook