fbpx
Breaking News
Кожен, у кого ще живі батьки, повинен молитися за них. За все добро, яке вони передали і продовжують передавати нам. За те, що виховали нас, навчили нас виконувати Божі заповіді та бридитися гріхом: Особлива молитва дітей за батьків Всемилосердний Боже!
Колись, цю неймовірно повчальну ПРИТЧУ розповіла мені бабуся. Я так сильно перейнялась почутим, що зрозуміла свою найбільшу помилку в житті. Тепер я з гордістю скажу – я щаслива! І буду передавати цю мудрість з покоління в покоління!
Починаємо готуватися до чудового свята 8 березня! Зберігайте прекрасні привітання на будь-який смак для жінок зі святом весни!
Приготування вечері – це взагалі комедія чистої води. Свекруха готувала своєму синові, а я готувала своєму чоловікові. І ввечері починалася лотерея, чию їжу він вибере. Тут мені шкода чоловіка,  він однозначно впадав у немилість або мені, або своїй мамі
Гарантую, таку скумбрію, ви, ще не куштували. Я люблю експериментувати на кухні. Та недавно я перевершила саму себе. Рецепт я назвала: “пальчики оближеш”. Моя сім’я в захваті від такої рибки, тому з радістю ділюсь рецептом з вами. Записуйте, готуйте та будьте здорові!
Шоу-бізнес
Анджеліна Джолі перебуває на межі нервового зриву через розлучення з Бредом Піттом

Актриса заблокувала номер Бреда Пітта і не виходить на зв’язок з ним.

Як повідомляє джерело, близьке до Анджеліни, вона зовсім не байдужий робот і по-своєму теж страждає через розрив з Бредом Піттом. Хоча розлучення після двох років офіційного шлюбу було саме її ідеєю, для голлівудської діви воно протікає болісно важко.

Згідно инсайдеру сайту People, актриса в даний момент бореться зі своїми емоціями. Мабуть, цим і пояснюється те, що вона заблокувала номер Бреда Пітта і не виходить на зв’язок з ним. “Її сім’я руйнується, вона сама перебуває в агонії, – говорить джерело. – Діти ж важко приходять до тями після подій, які привели до заяви про розлучення”.

Джерело також додає, що “вся увага Джолі зосереджена на їх здоров’я і емоційному благополуччі”.

Читайте також: ПЛАНИ ДНІПРА: РЕКОНСТРУКЦІЇ ЧЕКАЮТЬ МІСТ, ВОКЗАЛ, ПАРКИ І ТРОТУАРИ В ЦЕНТРІ МІСТА

Джерело.

Related Post

facebook