fbpx
Шоу-бізнес
Ані Лорак та її чоловік подарували дочці першу казкову нерухомість

Ані Лорак та її чоловік подарували дочці казковий замок. Ще за місяць до новорічних свят п’ятирічна Софія написала Дідові Морозу листа, в якому повідомила про все, що мріє отримати в Новий рік.

Про свої сімейні традиції проведення самого чарівного свята подружжя розповіло під час сочинського фестивалю «Різдво на Роза Хутір». Чоловік виконавиці розповів, що їм з Кароліною довелося довго сидіти над списком дочки, щоб його правильно розшифрувати. Виявилося, що від Діда Мороза дівчинка хоче отримати собаку, вертоліт і робота, а також великий замок uумовий. Вночі батьки вирушили на пошуки незвичайного подарунка. Продавці потім говорили, що зоряна пара придбала найбільший замок, який тільки може бути.

Першу нерухомість маленької Софії Ані і Мурат сховали по ялинку. Подарунок малятко за вже сформованою традицією розпакувала під бій курантів. Чоловік співачки повідомив, що новорічну ніч вони проводять у колі сім’ї. Він також пригадав, що в минулий Новий рік вбрався Дідом Морозом, і від його імені вручав подарунки членам сім’ї та родичам. Маленька Соня спочатку не впізнала батька, а коли він відсунув бороду в сторону – дуже здивувалася і зраділа.

Читайте також: П’ЯНИЙ ВОДІЙ ЗБИВ 16-РІЧНУ ДІВЧИНУ І ПРОСТЯГНУВ КІЛЬКА МЕТРІВ

Джерело.

facebook