fbpx
Шоу-бізнес
Анна Седокова відповіла на критику свого способу життя

Співачка Анна Седокова, яка 8 квітня в третій раз стала мамою (зірка народила сина), повернулася до активного способу життя. 13 квітня, 34-річна Анна разом зі своєю подругою – актрисою Наталією Рудовою відвідала концерт гумористів Михайла Галустяна і Олександра Ревва в театрі Wilshire Ebell, які прибули на гастролі в Лос-Анджелес. На артистку обрушилася хвиля критики від шанувальників, які обурилися тим, що Седокова залишила новонародженого малюка.

“Грізні жінки дорікали мене в тому, що я вийшла на кілька годин з дому… Чомусь мені здається, що ці жінки ніколи не були вагітні і трохи не розуміють, через що доводиться проходити дівчаткам в цей час. Ти намагаєшся обмежувати себе у всьому, думаєш, перш за все, про бебіка.

Переглядаючи стрічку Інстаграм, ти бачиш своїх щасливих подруг танцюючих на столі в клубі, далі вночі в кіно, після вранці в спортзалі. А ти погладжуєш своє збільшене на 20 кг тіло, ледве піднімаєшся вже з ліжка, щоб дійти до кухні за водичкою, мажеш себе як бабуся маззю, щоб не так боліла спина і засинаєш, тому що вночі явно прокинешся раз 6 від печії, болю і ще збігати в секретне місце 16 разів.

І безперечно це найщасливіші моменти в житті, але так хочеться, хоч на годинку в це веселе безтурботне життя, де головна проблема вечора вибір між ліче або Аpple мартіні. Я точно знаю одне! У щасливих батьків щасливі діти, а народження дитини не означає хрест на особистому житті, кар’єрі або розвитку жінки! Це ПОЧАТОК”, – поділилася зірка.

Читайте також: ПРИТУЛА ВІДРЕАГУВАВ НА СКАНДАЛЬНЕ ІНТЕРВ’Ю ІВАНА ДОРНА

Джерело.

facebook