fbpx
Breaking News
– Що ти за дружина? Навіщо ти його відпускаєш? Хіба себе так поводять? Дружина повинна бути поруч зі своїм чоловіком і в горі і в радості. Я жодного разу за двадцять вісім років  твого батька не залишила!
Хочеш дитину? Прекрасно! Я погоджуюсь! Але тільки тоді, коли ти купеш мені квартиру! Нехай невелика, але чисто на моє ім’я  і певна сума на рахунку
Не така! Ще в 5 років, мама відмовилася від дівчинки, виїхавши з чоловіком за кордон в пошуках кращого життя
Вперше я приготувала цю закуску на свій день народження! Її гості оцінили найвищим балом, і знакла зі столу вона першою! Тому хочу поділитися знахідкою з вами, щоб ви здивували всіх своїх друзів, рідних і знайомих цією приголомшливою ​​смакотою!
Цей день почався з того, що мама нареченого прийшла і намагалася подарувати мені перли. А вони за прикметою до сліз. Я сказала, що у мене дорога сукня і питання аксесуарів я обмірковувала заздалегідь. Потім ранок нареченої, фотосесія, знову ж мама нареченого стала обурюватися, що я на ліжку. У підсумку, вона на виїзну фотосесію не пішла. Та це був лише початок нашого “незабутнього дня”
Політика
Арсеній Яценюк зустрівся з Послом США в Україні Марі Йованович

У середу, 5 жовтня, лідер політичної партії “Народний фронт” Арсеній Яценюк зустрівся з Послом Сполучених Штатів Америки в Україні Марі Йованович.

“Ми обговорили дуже багато тем – і найнагальніші внутрішньополітичні, й економічні питання, і міжнародні проблеми”, – написав Арсеній Яценюк на своїй сторінці у Facebook по завершенні зустрічі.

Лідер “Народного фронту” наголосив, що українсько-американське стратегічне партнерство – “це винятковий інструмент, щоб забезпечувати стабільність у нашому регіоні, втілювати реформаторські зміни, захищати світ від російської агресії”.

Читайте також: КОМПЕНСАЦІЯ НА ПІЛЬГОВИЙ ПРОЇЗД НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ НЕ ПЕРЕДБАЧАЄТЬСЯ

“Ціную слова Посла Йованович про незмінний і стабільний характер підтримки нашої держави з боку Вашингтона. Це була добра і дружня розмова. Радий, що починаємо співпрацю”, – підкреслив Арсеній Яценюк.

Джерело.

Related Post

facebook