fbpx
Україна
АТО була спочатку неправильно спланована, – генерал

Війна на Донбасі була потрібна для того, щоб списати на неї всі проблеми.

Про це розповів колишній заступник начальника Генштабу Збройних сил України, генерал-лейтенант Юрій Думанський в інтерв’ю “Апострофу”.

За словами військового, те, що сили АТО “дозволили” бойовику Ігорю Гіркіну “Стрєлкову” захопити Донецьк – було неправильно.

“Його потрібно було взяти в кільце. Я вважаю, що АТО спочатку була неправильно спланована. Ми не закріпилися в основних адміністративних центрах – Донецьку і Луганську, не закрили державний кордон. Ми зосередилися на дрібних населених пунктах”, – наголосив він.

Також генерал-лейтенант вважає, що війна на сході України була потрібна для того, щоб списати на неї всі проблеми у державі.

“Це, наприклад, непроведення реформ, які в той час потрібно було проводити. По-друге, думаю, були якісь зовнішні двосторонні домовленості, які заважали вирішенню конфлікту”, – сказав Думанський.

Він додав, що міжнародні санкції, введені щодо Росії через анексію Криму, є дуже складними для Кремля.

Читайте також: Історія бійця АТО. Втекти в армію від дружини

Деякі українські політики зараз висловлюють таку думку, що Україні необхідно відмовитися від претензій на Крим, якщо ми хочемо повернути Донбас. Адже якщо Донбасом ще залишаються шанси домовитися з РФ, то навряд чи по Криму Путін взагалі буде щось обговорювати. Як тоді повернути Крим?
– сказав Юрій Думанський.

Джерело.

facebook