fbpx
Breaking News
Ви також чули про те, що кип’ячена вода – шкідлива, а повторно кип’ятити воду не можна? Як правильно кип’ятити воду?Тепер ви дізнаєтеся правду!
Так-так, для цього торта не треба ні грама борошна – тільки горіхи і ложка сухарів! І готується він швидко! А виходить пишний і дуже смачний тортик!
Ніна Петрівна годила невістці, як могла. А виявилося, що пригріла змію на шиї. А та їй віддячила – позбавила житла, то ще й сина налаштувала проти матері!
Подивіться на картинку і скажіть, що ви побачили першим, а ми розповімо вам про слабку, а значить вразливу сторону вашого характеру
Дуже багато випробувань випало на долю моєї бабусі: дві війни, голод, втрата дітей і найдорожчих людей, тяжка праця все життя… Але вона прожила до глибокої старості, майже до 90 років. І коли я питали: як ти все витримала? Вона відповідала: “Покладаюся у всьому на волю Отця Небесного і читаю завжди цю сильну Молитву до Нього”. Я записала її з бабусиних слів і тепер промовляю часто сама.
Політика
Аваков перериває свій візит до Канади через трагедію під Києвом

Глава МВС проведе дві зустрічі з канадськими міністрами і терміново вилетить в Україну Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков має намір достроково повернутися в Україну з Канади в зв’язку з трагедією в Княжичах. Про це він заявив в коментарі “Українській правді”.

Аваков зазначив, що у вівторок вранці проведе зустрічі з міністром міжнародної торгівлі Канади Христею Фріленд та міністром громадської безпеки Ральфом Гудейлом, після чого вилетить в Україну.

“Ці дві зустрічі з міністрами фундаментальні для підтримки програми допомоги Канади сектору безпеки України. Решта відкладемо і скасуємо”, – сказав він.

З урахуванням різниці в часі, в Україні Аваков має прибути в ніч на середу.

Як відомо, раніше Аваков планував повернутися в Україну через три дні.

а його словами, ситуація розслідується і він в курсі всіх деталей.

Нагадаємо, в ніч на неділю в силу збігу обставин в селищі Княжичі Броварського району Київської області в результаті перестрілки між співробітниками Служби держохорони і поліції загинули 5 правоохоронців.

Загинули двоє співробітників держслужби охорони, двоє поліцейських розвідників і співробітник спецпідрозділу КОРД, що входив до групи захоплення.

Читайте також: ПОТАП ТА ІРИНА ГОРОВА ОБІЙШЛИСЯ БЕЗ СКАНДАЛІВ І ПРОДОВЖУЮТЬ БУТИ ХОРОШИМИ ДРУЗЯМИ

Джерело.

Related Post

facebook