fbpx
Breaking News
28 січня – Павлів день. Яке сьогодні свято та чого не можна робити: іменини, традиції та прикмети
Мої однокласники часто розповідали, особливо в молодших класах, що робити уроки їм допомагають батько або мати. Мені було завидно. Коли після школи я обрав університет, а не коледж, як наполягала мати, кажучи, що я не поступлю, я спеціально поїхав в інше місто і поступив. Мені було краще жити в гуртожитку, ніж удома
Мама робила все, щоб моє дитинство і юність стали прекрасними! Але незважаючи на всю турботу і ласку, до сих пір не можу пробачити їй, що вона так спритно брехала мені десять довгих років. Адже і не відчувала навіть докорів сумління!
Вперше теплий картопляний салат я спробувала у ресторані, цей смак мені настільки припав до смаку, що я вирішала його приготувади дома. Скажу лише одне: всі мої подруги рецепт записали. Дуже смачно!
Замість дорогих засобів вже багато років додаю до прального порошку і кладу у пральну машину просту дешеву… Результат, я вам скажу, відмінний! Речі лишаються яскравими, зберігають первинні кольори і форму, скільки не пери! Переконалася на власному досвіді.
Політика
Аваков вимагає адекватного покарання для Парасюка

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявляє про те, що ситуація з сутичкою за участі народного депутата Володимира Парасюка та правоохоронців на одному з блокпостів поблизу Слов’янська є “дуже небезпечною для країни”.

Про це Арсен Аваков заявив в ефірі одного з українських телеканалів.

“Вважаю неприпустимим те, що народний депутат, розмахуючи посвідченням з одного боку, з іншого боку – б’є служителя закону або державного службовця, прекрасно знаючи, що той через свої обов’язки не може опонувати народному депутату. Це явище дуже небезпечне для всієї країни в цілому, тому наполягаю на тому, щоби цьому факту була дана відповідна оцінка”, – заявив Арсен Аваков.

Тож міністр вважає неприпустимим для народного депутата ховатися за своєю депутатською недоторканістю при вчинені хуліганських дій.

Читайте також: УКРАЇНСЬКИМ АВІАКОМПАНІЯМ ДОВЕДЕТЬСЯ МІНЯТИ ПОЛІТИКУ РОБОТИ ЧЕРЕЗ RYANAIR – ЕКСПЕРТИ

Нагадаємо, ввечері 14 березня на блокпості біля Слов’янська стались сутички між правоохоронцями та командою народного депутата Володимира Парасюка. У нардепа кажуть, що проти них застосували сльозогінний газ. Згодом сам Парасюк оприлюднив відео сутички. І виклав свою версію подій.

В міністерстві зазначають, що травми внаслідок сутички з Парасюком отримало сім поліцейських. В поліції теж оприлюднили своє відео подій. Після цього було відкрито кримінальне провадження за фактом сутички. Самі ж поліцейські отримали нагороди від Авакова, а полковник Юрій Голубан – від Президента України.

Джерело.

Related Post