fbpx
Breaking News
Вперше я приготувала цю закуску на свій день народження! Її гості оцінили найвищим балом, і знакла зі столу вона першою! Тому хочу поділитися знахідкою з вами, щоб ви здивували всіх своїх друзів, рідних і знайомих цією приголомшливою ​​смакотою!
Цей день почався з того, що мама нареченого прийшла і намагалася подарувати мені перли. А вони за прикметою до сліз. Я сказала, що у мене дорога сукня і питання аксесуарів я обмірковувала заздалегідь. Потім ранок нареченої, фотосесія, знову ж мама нареченого стала обурюватися, що я на ліжку. У підсумку, вона на виїзну фотосесію не пішла. Та це був лише початок нашого “незабутнього дня”
Я й сама не розумію, можливо тому, що не схожа на її родину, та бабуся ніколи мене не любила. Я завжди була найгіршою внучкою. Хоча, характер у мене дуже спокійний, я ввічлива, добра і роботяща, завжди слухала старших. Та як би я не старалася догодити бабусі – все було не так
Андрій приїхав, як і домовлялись, в чудовому настрої. Та коли я повідомила, що він скоро стане батьком, змінився в обличчі, і сказав для чого я його витягла з роботи, могла б і дома про все розповісти. Спершу я подумала, що це такий жарт, та коли він додав: “навіщо нам зараз дитина, якщо я хочу пожити для себе” – я все зрозуміла
Політика
Аваков заявляє про початок реформи пожежної служби

За його словами, ця реформа – корінний злам нинішньої системи.

Глава МВС України Арсен Аваков заявляє про початок реформи пожежної служби.

1 листопада в Дніпрі Аваков повідомив, що Дніпро став першим містом України, яке створює добровольчі частини пожежних: вже в наступному році тут з’являться перші 3 депо нового типу з пожежними-добровольцями і мінімальною кількістю професійних працівників.

“Ця реформа – корінний злам нинішньої системи. Вона передбачає участь добровольців-пожежних, як у всьому світі. Також це вагома передача частини функцій місцевої влади”, – зазначив Аваков.

За його даними, реформа пожежної служби – комплексна, одне з ключових завдань новації – “зламати негативний стереотип пожежного інспектора”.

Раніше повідомлялося, що Дніпро стане першим містом серед шести пілотних областей України, де почнеться реформа пожежної служби і будуть створені пожежні бригади добровольців.

Пілотними для реалізації проекту є Дніпропетровська, Донецька, Київська, Вінницька, Тернопільська та Львівська області. Мета нововведення – зменшити фінансові збитки від пожеж і головне – зберегти якомога більше людських життів. Модель реформи враховує найкращий світовий досвід.

Читайте також: ДІТИ УСПАДКОВУЮТЬ РОЗУМ ВІД МАТЕРІ – ВЧЕНІ

Джерело.

Related Post

facebook