fbpx
Breaking News
Пам’ятаю, як цю молитву часто промовляла моя мама, коли ми були ще маленькими. У неї завжди на очах, в цей момент, були сльози. Пройшов час, і я зрозуміла її, як ніхто інший. Її варто промовляти кожній матері, за щасливе виховання дитини
До вечора ми з ним помирилися, а вранці вона влетіла в кімнату о 7 ранку, побачила, як ми спимо щасливі в обнімку, і тут почалося. Крики, що я погана, що я його життя ламаю, що нічого не вмію. Сказала, що я погано на нього впливаю. Він мовчав і нічого не говорив. Лише попросив піти в іншу кімнату, де я до їх від’їзду і просиділа 2,5 години
Коли готую цю домашню яєчну лапшу, згадую рідні бабусині натруджені руки, як вони вправно рухалися, а я маленька сиділа поруч і спостерігала за цією казкою… Я така щаслива, що сьогодні, через багато років, я радую тепер вже свою родину бабусиною ароматною лапшичкою і дуже хочу поділитися з вами цим чудовим і простим рецептом! 
Субота для багатьох – перший вихідний, коли можна розслабитися і відпочити. Народні прикмети і забобони допоможуть провести цей день вдало і залучити в життя благополуччя
Я вже й не надіялась, що в мене вийде ця неймовірно хрумка скориночка на крильцях, які так люблять мої рідні. І тут вичитала цей рецепт. Приготувала, і справді, все вийшло з першого разу. Діти кажуть, що я фея!
Авто
Автомобілістів чекає новий податок

В Україні може з’явитися новий акциз на пальне. Таку пропозицію на розгляд Верховної Ради вніс депутат “Народного фронту” Олег Медуниця. Він пропонує ввести акциз на найдешевший вид пального — газ метан.

“Бензин і дизель у нас підакцизні, а метан – чомусь ні. Не потрібно робити велику ставку, потрібна хоча б мінімальна. Це допоможе отримати більше доходів до Держбюджету. Таким чином ми можемо підтримати Дорожній фонд”, – сказав він.

Експерти паливного ринку вважають, що введення акцизу на цей вид пального дасть мізерні надходження до державного бюджету. Через його введення виросте збитковість муніципального транспорту та вартість проїзду.

“Фактично цей депутат пропонує збільшити витрати на громадський транспорт. Адже газ-метан використовують для заправки автобусів, спецтехніки із прибирання міста. Після введення акцизу собівартість послуг міста зросте. І ці всі витрати впадуть на плечі жителів міст України. І взагалі незрозуміло, чому депутат хоче ввести акциз саме на газ-метан. Це не дуже популярний вид палива. На всю Україну заправок метану лише 240. Наприклад, легковики заправляють скрапленим газом. На нього цей акциз не поширюватиметься”, – говорить порталу “Знай” Геннадій Рябцев, директор науково-технічного центру “Психея”.

Читайте також: Українці відправлятимуть посилки по-новому

Джерело

Related Post