fbpx
Breaking News
Притча про поміч Божу. Ніколи не нарікайте! Бог завжди допомагає вам. Навчіться це помічати!
Ці 12 корисних простих порад має знати кожен! Так, вони прості, але як допомагають в непростих ситуаціях!
Цей бісквіт завжди вдається. Він дуже ніжний, пишний, соковитий та вологий. Обов’язково спробуйте!
Буряк – дуже корисний наш рідний український овоч, його просто необхідно вживати! В нашій родині це один з найулюбленіших продуктів. Салатики з нього – завжди на столі. Останнім часом “підсіли” на оцей новенький рецепт – ну дуже вдале, незвичайне і бюджетне поєднання!
Сестра мого чоловіка живе в Мукачево. Коли нещодавно гостювали в них, вона поставила на стіл цю смакотищу – Завиванці по-закарпатськи. Які ж смачні ці маленькі рулетики з телятини з начинкою! Соковиті, ароматні! Я б не пробачила собі, якби не взяла рецептик. 
Політика
Азаров пообіцяв повернутися в Україну

Сьогодні, 27 листопада, в Москві пройшов з’їзд “політемігрантів і політв’язнів України”. За його підсумками колишній прем’єр Микола Азаров заявив, що має намір повернутися в Україну.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

“Наше завдання – привернути увагу західної громадськості до політичних репресій, які проводить нинішня київська влада. За кожним з учасників з’їзду стоїть непроста доля. Їм довелося покинути батьківщину в непростих умовах, пережити тортури, знущання. Те, що в Україні 21 століття з’явилися політв’язні і політемігранти – це просто немислимо. Ми обов’язково повернемося в країну і будуватимемо нову Україну. Тому що ми знаємо, як це зробити, і вже не раз це робили”, – написав Азаров.

Читайте також: АВТОМОБІЛЬ ЗБИВ ТРЬОХ ДІТЕЙ У КИЄВІ

Джерело.

Related Post

facebook