fbpx
Здоров'я
Бaбуся розповіла мені про неймовірно ефeктивний мeтод! Оcь яk я позбулася тріщин і грубої шкіри на п’ятах всього за 1 ніч! Cпрoбуйте вжe сьoгoдні!

Дивовижний бабусин метод допоможе повністю зцiлити ваші п’ятки! Спробуйте вже сьогодні!

У цій статті ми поговоримо з вами про красу і здоров’я наших ніжок! Кожен з нас знає, що запорука здоров’я  наших ніг безпосередньо залежить від їх гігієни та догляду за ними. Джерело

Тому я розповім вам неймовірно ефективний метод, яким вчила мене бабуся, він допоможе зцілити ваші п’яти, повністю позбутися від сухої і грубої шкіри, а також вирішити проблеми з тріщинами, мозолями і не тільки!

Всього за 1 ніч ви помітите колосальні результати, тому багато на цьому зупиняються, але якщо ви повторите процедуру 3 дні поспіль ви не повірите своїм очам, шкіра повністю відновитися і y вас будуть п’ятки як у немовляти.

Секретний рецепт від бабусі!

Перший етап.

Налийте в таз теплої води, додайте в нього 2 столові ложки харчової соди і 2 столові ложки солі (краще морської) і перемішайте до повного розчинення.

Тепер опустіть ноги (попередньо вимиті) в цю суміш на 10-15 хвилин.

Читайте також:СМАКУЮЧИ ЦEЙ СНІДАНОК, Я ВТРАТИЛА 2,5 КГ ПРОТЯГОМ МІСЯЦЯ, ОСОБЛИВО ЦЕ СТОСУЄТЬСЯ ЖИРОВИХ ВІДКЛАДЕНЬ НАВКОЛО ЖИВОТА. ВIН НAДЗВИЧAЙНО ПOЖИВНИЙ І КОPИСНИЙ! РЕКOМEНДУЮ!

Потім потріть стопи (особливо п’яти) спеціальним каменем, тепер висушіть рушником.

Другий етап.

Цей етап заснований на створенні домашнього скрабу.

Змішайте 2 столові ложки цукру з маслом на ваш вибір, потім нанесіть на п’яти і помасажуйте їх м’якими рухами протягом 5 хвилин.

Нарешті змийте теплою водою, і ми перейдемо до останнього етапу.

Третій етап.

Ми зробимо натуральний зволожуючий крем для ваших ніг.

У миску налийте трохи гарячої води, потім додайте 2 столові ложки олії (краще оливкової) і середній шматок воску.

Дайте інгредієнтам розплавитися, а після цього дайте їм охолонути.

Застосовуйте крем, який ви приготували, щовечора перед сном: нанесіть на шкіру п’ят, надіньте бавовняні шкарпетки і лягайте відпочивати.

Повторюйте цей простий процес кожен день, і незабаром ви не повірите своїм очам!

Сподобалося? Обов’язково поділися цим зі своїми друзями!

facebook