fbpx
Суспільство
Багатий батько хотів показати синові, як живуть бідні люди, а замість цього сам отримав урок

Одного разу дуже багата людина взяв свого сина в поїздку по країні з єдиною метою – показати хлопчикові, що означає жити без грошей. Кілька днів вони провели на фермі у дуже бідній сім’ї.

Після повернення додому батько запитав, чи сподобалася йому поїздка. «Сподобалася, батько», – відповів хлопчик. «Бачив, як бідні можуть бути люди?» – Поставив запитання чоловік. «О, так!» – Була відповідь. «А що ти витягнув з нашої подорожі?» – знову запитав батько.

А син відповів: «Я бачив, що у нас одна собака, а у них чотири. У нас басейн до середини саду, а у них струмок, якому немає кінця. У нас в саду світять заморські ліхтарі, а у них вночі сяють зірки. У нас тераса до переднього двору, а у них простори до самого горизонту. У нас невелика ділянка землі, на якому ми живемо, а у них безкраї поля, які не можна окинути поглядом. Ми купуємо їжу, а вони вирощують її самі. У нас навколо будинку стіни для захисту, а у них друзі ».

Батько хлопчика застиг в оніміння. І тут син додав: «Я зрозумів, як ми насправді бідні».

Читайте також: НАКИПІЛО. СВОЇМ ПОСТОМ, ХОЧУ ПОДІЛИТИСЬ З МАМАМИ, АБИ …

Ми занадто часто забуваємо про те, що маємо, і зосереджуємося на тому, чого у нас немає. Що для одного з нас – дешева річ, для іншого – цінний приз. Все залежить лише від того, з якої точки зору на це подивитися. Іноді думка дитини нагадує нам про те, що дійсно важливо в цьому житті.

Джерело.

facebook