fbpx
Суспільство
Багатодітна мати з народження нещадно катувала молодшого сина: історія Сашка шокувала соцмережі

Маленькому хлопчику з села потрібна допомога: зараз дитина знаходиться в “Охмадиті”, а до того його з самого народження катувала власна мати.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала журналіст Оксана Сябро.

“Сашко – шостий у своїй родині, і єдиний з дітей, кого рідна мама не любила і жорстоко била – з народження. За шмат їжі – молотком вибила маленькому Сашку два зуба і порвала рот. Катування найменшому вона влаштовувала при старших дітях і при чоловікові. Била жорстоко, по голові, по ногам палицею або рукояткою від ножа, все тіло малого в шрамах, а голова в гематомах”, – розповіла Сябро.

Читайте також: На День вишиванки Тіна Кароль зустрілась з українською громадою в Берліні

За її словами, маму в селі вважали ідеальною, адже всі інші діти були прекрасно одягнені, вони спали на нормальних ліжках, у теплій хаті, ходили в школу, їх вона любила, а от Сашка ненавиділа. Сашка вона від усіх ховала, бо він постійно був побитий, коли раптом, хтось малого бачив – мама казала, що малого побив козел.

Сашка вона з народження виганяла на ніч у холодний сарай, без вікон, у нього не було навіть подушки. Та що подушка, у нього, не було навіть трусиків. Він ходив в обносках від старшого брата. Мама ніколи не говорила йому, що любить. Вона не називала його по імені. Лише матом. За 6 років Сашку не купили жодної іграшки. Йому давали кашу, яку варили собаці.

Читайте також: «Усім світом»: важкохвору миколаївську дівчинку відправили на лікування до Німеччини

“Коли старший брат привіз його до нас на програму, аби врятувати, серед літа малий був у старих зимових чоботах, бо іншого взуття у нього просто не було. Ми запитали в Сашка, а про що він мріє? Та малий не знав, що це за слово. Він попросив просто теплий суп і теплу воду, бо востаннє мився рік тому на річці. Це були непрості зйомки, бо мама звісно не знала, що ми знаємо про Сашка, вона хотіла на всю країну розказати про свою багатодітну ідеальну родину і попросити новий дім. Сашка вона не взяла в Київ, сказала, що дитинка хворіє вдома. А сама в Києві з дітьми розважалася і попросилася до програми в Лавру, помолитися за здоровя своїх дітей”, – повідомила журналіст.

На програмі ця красива доглянута жінка зрозуміла, що говорити буде не про новий дім, а про Сашка. Вона злякано пояснила, що просто думала, що це не її син. Його ніби підмінили їй в лікарні. При цьому малий копія батька, а аналіз ДНК жінка ніколи не хотіла робити. Вона зізналася, що знущалася над малим, бо він її дратував.

Читайте також: Б’ють, знущаються, карають: відомий дитсадок Полтави потрапив у гучний скандал

Після зйомок поліція, соцслужби, опитали всіх дітей і чоловіка. Кожен у родині підтвердив катування над малим Сашком. Матір забрали в наручниках з дому.

“Маленький Сашко зі старшим братом зараз в “Охмадиті”, він щасливий, бо його більше ніхто не буде бити. Він спить на чистому ліжку і їсть свій улюблений теплий суп. Сашко не знав, що означає слово мрія, він не вмів мріяти, хотів просто вижити, коли мама брала до рук палицю чи молоток”, – написала Оксана Сябро та попросила, аби хлопчику допомогли.

Під постом Оксани купа коментарів, повних обурення.

Ми також приєднуємось до прохання: давайте разом зробимо так, аби маленька дитина почала вірити в людей та мріяти.

Читайте також: А мама вірить: топ-5 дитячих хитрощів, які перевірені на всіх батьках

Джерело