fbpx
Суспільство
Багатодітна жінка кaтyвaлa і мopилa гoлoдoм названого сина

У понеділок, 17 липня, поліція Ужгорода оголосила про підозру багатодітній жінці, яка била і катувала взятого під опіку 9-річного хлопчика, розповів ТСН.

Про це повідомила прес-служба поліції Закарпатської області.

Як зазначено в джерелі, 37-річна мешканка Ужгорода взяла під опіку із школи-інтернат п’ятьох дітей із однієї родини. У чотирьох дівчаток та хлопчика раніше померли батьки.

Мешканці міста, які допомагали дітям, із часом помітили, що 9-річний хлопчик довгий час не відвідував школу. Крім того, у цей період сусіди почали помічати сліди побоїв у дітей і неодноразово бачили, як рідні діти названої матері граються у дворі, а всиновлені у цей час покарані.

Зокрема, свідки заявляють, що хлопчик мав найбільше проблем з опікунами. Його названа мати неодноразово говорила про те, що “зламає” дитя.

Зазначимо, що він мав рекомендацію від психолога про особливу увагу з боку вчителів через те, що вважався педагогічно занедбаним.

Унаслідок цього торік сусіди написали в школу та службу в справах дітей лист-прохання щодо перевірки умов, в яких живуть названі діти. Та перевірки не виявили жодних порушень.

Читайте також: НА ПОПУЛЯРНОМУ АТРАКЦІОНІ СТАЛАСЯ ЖAXЛUВA AВAPIЯ

Про знущання над дитиною стало відомо після того, як торік названа мати привезла хлопчика до лікарні у важкому стані. Жінка спробувала домовитися з лікарем про прийом хлопчика за межами лікарні, проте він категорично відмовився.

Оглянувши дитину, медики виявили на тілі сліди серйозних побоїв, опіків, та інтоксикацію організму.

Названа мама пояснила лікарю, що дитина просто впала у ванній. Лікарі не повірили жінці й забрали хлопчика в реанімацію. Там дитина розповіла, що названі батьки постійно били його ременем із залізною пряжкою та пластмасовою вішалкою, морили голодом, прив’язували скотчем і  катували розпеченою ложкою.

Лікарі відзначили, що ніколи ще не бачили таку понівечену дитину.

У маленького пацієнта діагностували черепно-мозкову травму, зробили операцію з пересадки шкіри, оскільки такі рани вже не могли загоїтися самостійно. Після лікування, мати відмовилася від хлопчика і його знову перевели до школи-інтернат.

Згодом, жінка відмовилася і від його 5-річної сестрички. Вона пояснила, що ці діти неадекватні та істеричні.

Доки тривало слідство, жінка встигла народити ще одну дитину. Наразі їй повідомлено про підозру у трьох кримінальних злочинах.

А постраждалий хлопчик тепер панічно боїться знову потрапити у нову сім’ю, хоч і сумує за сестрами, троє з яких досі перебувають під опікою підозрюваної у страшних злочинах.

Читайте також: У КИЄВІ ТРИРІЧНА ДІВЧИНКА ПОТРАПИЛА ДО РЕАНІМАЦІЇ ПІСЛЯ СВЯТА З АНІМАТОРАМИ