fbpx
Політика
“Батьківщина” обговорить виключення Савченко з фракції

“Батьківщина” на засіданні фракції має намір обговорити питання можливого виключення з неї народного депутата України Надії Савченко. Про це в ефірі “112 Україна” заявила голова фракції “Батьківщина” Юлія Тимошенко.

“У неї з партією” Батьківщина “нічого спільного немає… Ми прийняли рішення зібрати фракцію, запросити Надію Савченко і з нею обговорити всі ці речі і прийняти рішення”, – сказала лідер “Батьківщини”.

Нагадаємо, раніше Тимошенко заявила, що Савченко самостійно вирішуватиме, як далі планувати свою політичну діяльність. Вона нагадала, що Савченко заявила про формування своєї партії, і вона не координує свою діяльність з партією “Батьківщина”, і їх позиції “кардинально розходяться”.

Як повідомлялося 11 грудня, Надія Савченко днями таємно відвідала Мінськ, де зустрілася з ватажками самопроголошених “ДНР” та “ЛНР”. У ЗМІ з’явилася інформація, що депутат кілька годин спілкувалася з Захарченком та Плотницьким, а саму зустріч в Мінську організувала Федеральна служба безпеки Росії за сприяння посольства РФ в Білорусі.

Пізніше в СБУ заявили, що не були попереджені народним депутатом Надією Савченко про візит до Мінська і про переговори з ватажками бойовиків. У спецслужбі збираються перевірити інформацію про візит нардепа до столиці Білорусі і з’ясувати подробиці перебування її там.

Читайте також: ВСЕСВІТ У КОЖНОМУ З НАС: НАВЧІТЬСЯ ЙОМУ ДОВІРЯТИ

Джерело.

facebook