fbpx
Breaking News
– Онуче, раз ти не потрібен ні батькові, ні тим більше мачусі, залишайся жити у мене, у мене нікого немає, – говорила бабуся
– Мама отримує на мене аліменти і витрачає все на себе. А мені грошей не дає, каже не заслужила ще. Якби не аліменти, я б вже давно жила в інтернаті!
– Більше терпіти я не змогла і вигнала геть брехливу свекруху!
Рибка під “шубкою” з моркви – це так смачно! Навіть мої дітки, які не дуже люблять рибку, приготовану таким способом з’їдають, скільки не покладеш! Дякую своїй любій матусі, що навчила мене готувати цю корисну, ще й не дорогу смакоту!
Вдома ставало ще гірше. Дружина знала про все. Але, замість того, щоб підтримати мене, раз по раз закатувала істерики, що дохід різко знизився. Я не міг зрозуміти її. Нам вистачало не те що на поїсти, але ще і відкласти. Мені набридло терпіти її наїзди, і я почав огризатися. На це вона реагувала зовсім неадекватно. А потім заявила, що подала на розлучення і хоче, щоб я виселився зі спільного житла. Це мене неймовірно зачепило!
Події
Батьківська байдужість: забуті в машині однорічні близнята померли від спеки

У Джорджії померли однорічні близнята, яких на 32-градусній спеці залишили у зачиненому автомобілі.

Дітей знайшли сусіди о 8 вечора на задньому сидінні спортивного Nissan, припаркованого біля житлового будинку у місті Керроллтон. Дівчата були пристебнуті до дитячого сидіння, повідомляє NBC News.

Сусіди викликали “швидку” і поліцію. До приїзду служб вони намагалися самостійно надати дітям допомогу – помістили їх у прохолодний басейн і обклали пакетами з льодом.

Читайте також: БЕЗДУШНІСТЬ: БАТЬКО НАМАГАВСЯ ЗМИТИ В ТУАЛЕТ 6-МІСЯЧНУ ДИТИНУ. МАЛЮКА ГОСПІТАЛІЗУВАЛИ

Нажаль, врятувати однорічних близнят не вдалося. Діти померли у лікарні.

Наразі батька малюків допитує поліція. Матір дітей на момент інциденту була у від’їзді.

За статистикою США, у 2015 році від теплового удару в розпеченій машині загинули 25 дітей.

Джерело.

Related Post

facebook