fbpx
Breaking News
Свята і вихідні в лютому-2020. Скільки свят і додаткових вихідних днів очікується? Працюватимемо всього 20 днів.
Ці чебуреки навчила мене готувати подруга-гречанка. Вони готуються дуже швидко і легко, але які запаморочливо ароматні і смачні – вам не передати! Вся моя родина в захваті була, коли я їх вперше поставила на стіл. Спробуйте!
Відразу все рухнуло, коли він приїхав і назвав мене чужим жіночим ім’ям! Серце спочатку завмерло, а потім закалатало зі страшною силою. Я відразу все зрозуміла: він завів собі «закордонну дружину». А потім я сама зрадила. Так і живемо.
Від чоловіка ж відповіді були скупі і односкладові – «спасибі», «так», «зрозуміло». Начебто не особливо він і вплутується в переписку, але і не «відшиває». З силою придушивши бажання рознести все і вся, розлучитися і подати на аліменти, вирішила поспостерігати.
– Розлучився з дружиною, хочу одружитися на тещі. Мене друзі засуджують, а мені так простіше
Суспільство
Батько отримав 13 років в’язниці за вбивство 2-річного сина

У Чернігівській області апеляційний суд засудив до 13 років позбавлення волі батька за вбивство своєї малолітньої дитини та замах на вбивство співмешканки.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Чоловік визнаний винним у закінченому замаху на умисне вбивство своєї співмешканки та вбивство власного дворічного сина.

Нагадаємо, в листопаді 2015 року п’яний чоловік, намагаючись вбити співмешканку, облив її бензином і підпалив. В цей час в будинку перебували малолітні діти.

Вбивця не довів задумане до кінця з причин, не залежних від його волі. Жінка погасила вогонь. В результаті вона отримала легкі тілесні ушкодження, що спричинили короткочасний розлад здоров’я. Однак через пожежу постраждав малолітній син чоловіка 2013 року народження. Хлопчик отримав тяжкі тілесні ушкодження і помер в лікарні.

Читайте також: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ АБІТУРІЄНТАМ

Суд першої інстанції засудив зловмисника до 10 років позбавлення волі.

Джерело.

Related Post