fbpx
Суспільство
Батько, який самостійно виховує доньку, розлютився, коли дізнався, чому її подружки не залишаються у них на ніч

Коли дружина пішла до іншого, забравши з собою їх спільну доньку, він вирішив боротися за опікунство над дитиною.

Через довгі місяці боротьби суд став на його бік. Чотири роки тому разом з дівчинкою вони переїхали в інше місто, де вона пішла в школу, а він спробував почати нове життя.

Роки йшли, у дівчинки з’явилися друзі, але її батько так і не відчув себе до кінця «своїм» в компанії інших батьків. Одного разу він запитав у дочки – чому її подруги ніколи не залишаються у неї в гостях? Відповідь привела його в лють:

“Дочка сказала, що якось раз вона запитала у подружки, чому та не залишиться. Дівчинка знітилася, а потім сказала, що її мама вважає це поганою ідеєю – адже в будинку є тільки тато”.

Своєю історією чоловік анонімно поділився на одному з батьківських порталів Австралії. «Що я зробив не так?», – запитав він. Відповідь дочки змусила його відчути себе засмученим і ображеним.

“Я зустрічався з цими батьками лицем до лиця, я потискав їм руки і дивився в очі, а вони сприймали мене як нелюда. Чому моя дочка повинна страждати через те, що я чоловік?  Неправда, що всі чоловіки погані, а жінки хороші”, – написав він.

За словами чоловіка, у них дуже довірчі відносини з дочкою-підлітком. У них немає секретів, і її друзі теж можуть бути з ним відвертими, тому що знають – він спокійно поставиться до їх історій. Можливо, це теж одна з причин, яка бентежить їх батьків.

Читайте також: ЗАБЕРИ ЗІ СВОГО ЖИТТЯ ЦІ 10 НЕПОТРІБНИХ РЕЧЕЙ І ТИ ВІДЧУЄШ ПРИЛИВ ЩАСТЯ І ЗАДОВОЛЕННЯ

Джерело.

facebook