fbpx
Суспільство
Bбивcтвo 17-річної одеської студентки викликало скандал у соцмережі

Bбивcтвo одеської студентки Юракадемії Тетяни Маснюк викликало скандал в соцмережі. Як повідомляє журналіст Костянтин Гак на своїй сторінці в Фейсбуці.

На згарищі, де спалили тiло 17-річної дівчини, виявили фрагменти скeлета – їх просто забули забрати з місця злочину.

“На згарищі залишилися фрагменти скeлета. Я не експерт, але схоже на гомілкову кістку і елементи хребта, інші ідентифікувати складніше.

Я вважаю, що забути частини тіла на місці злочину – це дно дна”, – написав Костянтин Гак.

Місцевому виданню “Думська” в поліції повідомили, що при доставці останків тiла на експертизу згадувалося про те, що присутні не всі кісткові фрагменти: нібито кілька кісток були повністю згорілими і представлені здебільшого у вигляді попелу, що зберігав форму і руйнувався від дотику.

Зокрема, йшлося про те, що до стану попелу згоріли кисті рук, і одна з ліктьових кісток. Ймовірно, саме ліктьову кiстку і виявив Гак.

Юрист Олександр Іванов, до якого видання звернулося за коментарем, вважає, що дане порушення незначне. “З етичної точки зору, звичайно, це жах. Ну, і адвокати підозрюваного напевно використовують це як аргумент, що слідство велося безладно”, – зазначив юрист.

У той же час поліція спростовує інформацію про забуті на місці злочину фрагменти скeлета. “Офіційно повідомляємо, що дана інформація не відповідає дійсності. Все тіло загиблої дівчини вилучено і знаходиться в морзі”, – відзначили в прес-службі ГУНП.

Поліція оприлюднила фотографії місця події, зроблені групою, висланої туди після публікації журналіста. На них кісток немає.

“Шановний Konstantin Gak, для того, щоб розібратися в ситуації, яка склалася навколо подій зaгиблої дівчини, і дати оцінку професіоналізму слідчих (за допомогою яких, до речі, і було розкрито жахливий злочин), направив до місця огляду спеціалізовану слідчу групу зі слідчого апарату.

На місці yбивcтвa, як і очікувалося, не було виявлено ніяких залишків людини, тільки палки і рукавички експерта “, – написав на сторінці журналіста в Фейсбук співробітник ГУНП в Одеській області Сергій Шайхет.

На що Костянтин Гак відповів, що “фотографії низької якості, плани середні і загальні. Я вам надав фото і відео цього ж місця, причому в кращій якості і крупніші.

На них чітко видно кістки. Більш того, у мене є і повна версія відео , де видно, як ми прибули на місце, як проходила зйомка. В наданих вами матеріалах цього не видно “.

До обговорення долучилися й інші користувачі:

“Костянтине. А хто ці фото робив, які ви розмістили? Досить дивно, що роблячи їх, тут же не покликали того ж Шайхета, Форостяка, щоб при вас і вони це бачили, ну або якийсь представник.

А то виходить ви бачили це, Шайхет пише, що його люди приїхали – нічого не бачили. Шайхет скаже, самі підкинули, хто робив фото, ви скажете люди Шайхета прибрали перед тим, як робити фото.

Нерозумно… а головне, як це допоможе yбитiй? Або, як це позначиться на вироку винному? Остраху додати, резонансу … дивне рішення.

А всі ЗМІ, навіть не розбираючись, поволокли цю новину під своїм соусом, капеееццць забули кiстки дівчини …ну до чого це “, – пише Darin Karuna.

Читайте також: У ЧЕРНІВЦЯХ 6-РІЧНА ДІВЧИНКА ВИПАЛА З ВІКНА БАГАТОПОВЕРХІВКИ, НАМАГАЮЧИСЬ ВРЯТУВАТИ КОТА

“А це куди поділося після останнього огляду? Пористе тіло в деревині залишають терміти, але це не наш регіон проживання. Це явно кістка, тільки чия?”, – запитує Марія Ковальова.

“Початкова публікація про те, що на місці події залишилися кістки – нісенітниця для лoхів. Досить оцінити розміри багаття, щоб зрозуміти, що спалити до кісток людське тіло на ньому навіть теоретично неможливо.

Навіть якщо вилити каністру бензину (а у таксиста могла бути тільки каністра , хоча і це навряд чи), буде потрібно куб (навіть більше) дров. Не вірите? Підіть на Привоз, купіть тушу свині (порівнянна з обсягом людини, тільки без потрухів) і спробуйте її повністю спалити “, – відзначає Олександр Єрмоленко.

“Дівчина мeртва, і її не повернеш. Bбивця знайдений, спасибі поліції. Костянтине, ви думаєте, рідним дівчини читати цю єресь приємно? Навіщо ці” танці на кістках “і роздування сенсацій?

Якщо Ви дійсно виявили щось, що нагадує кістки, чому не викликали поліцію на місце, а роздули з цього “сенсацію”?

І до речі, на місці події, впевнена, працювали судмедексперти, невже Ви думаєте, що вони б не зібрали всі фрагменти тіла потерпілої ?, – пише Тетяна Мельник.

“Роздування сенсації” було б, якби Костя притягнув на вогнище собачі кістки і спробував би видати їх за останки жертви. А він вказує на злoчиннe нeхлюйcтво служб.

Повірте, я знайомий з судовими медиками і ані скільки не сумніваюся, що вони могли забути фрагменти кісток. На це і вказує журналіст. І обурюється. Правильно каже: “Днище!”. А чекати поліцію можна і добу.

А його публікація буде “чарівним пенделем” для телепнів з судмедекспертизи. Якийсь час вони будуть працювати. А родичі … Я б хотів, щоб мені розповіли, що останками моїх родичів грають в футбол.

Можна було б, щось поправити. По моєму верх цинізму лаяти людину, яка сказала, що черепом у футбол грають! “, – захищає журналіста Дмитро Бакаєв.

Раніше повідомлялося, що батько дівчинки – командир батальйону 95-ї бригади і кіборг.

Нагадаємо, студентку юридичної академії виявили мeртвою 21 травня. За підозрою у злочині затримано таксиста, який підвозив першокурсницю. Напередодні в прокуратурі повідомили, що перед yбивcтвoм над дівчиною наругались.

Читайте також: У КИЄВІ ВОДІЙ ЗАСНУВ ЗА КЕРМОМ І ПРОТАРАНИВ ЧОТИРИ АВТО

Джерело.

facebook