fbpx
Україна
Били і запрягали замість коней.Звільнений з “реабілітаційного центру” розповів про катування

Наглядачі закладу мучили залежних, щоб вони “повірили у Бога”.

Вчора, 30 березня СБУ на Чернігівщині викрила зловмисників, які під прикриттям центру з реабілітації наркозалежних захопили хворих людей й катували їх.

Сьогодні один зі звільнених розповів страшні подробиці свого перебування у цьому закладі під час брифінгу із генеральним прокурором Юрієм Луценком.

За словами чоловіка, туди він потрапив торік наприкінці листопада, бо товариш хотів йому помогти вирішити проблеми з алкоголем.

Про цей заклад друг дізнався в Інтернеті, і, зайшовши на сайт цього реабілітаційного центру “Косачівки”, він викликав йому “допомогу”.

“Мене викрали біля будинку, силоміць запхали в авто, і повезли в бік, як уже потім з’ясувалося, села Косачівка, в авто я почав запитувати, у чому справи та хто вони такі, у відповідь на що я чув лише нецензурну лайку і попередження, що, якщо я ставитиму зайві питання, вони застосовуватимуть фізичну силу. Позаду в машині сиділи дві дівчини, і вони вдарили одну. Вона дуже сильно кричала, і водій зупинився, розвернувся і вдарив її з усієї сили по обличчю”, – ділиться своїми неприємними спогадами чоловік.

Читайте також: УРЯД ПОПЕРЕДИВ ПРО «РОЗДВОЄННЯ» ПЛАТИ ЗА ГАЗ ВІД КВІТНЯ

Перше, що він побачив, вийшовши з машини, були високі ворота, за якими його одразу обшукали і забрали все.

Потім чоловіка у супроводі наглядачів повели у душ, де прив’язали руки догори й почали бити по спині простирадлом, наповненим піском.

“Пояснювали вони все це, що таким чином привчають людей до покори – фізичними покараннями, образами. Це все супроводжувалося реготом, люди таким чином куражилися. Били, допоки я знепритомнів, отямився від того, що мене з відра поливали водою. Поки я був непритомний, мене поголили наголо. Я почав обурюватися, мовляв, що ви робите… Усе це тривало приблизно три години, після чого мене відвели спати у мокрих трусах”, – каже потерпілий.

Джерело.

facebook