fbpx
Breaking News
Вперше я приготувала цю закуску на свій день народження! Її гості оцінили найвищим балом, і знакла зі столу вона першою! Тому хочу поділитися знахідкою з вами, щоб ви здивували всіх своїх друзів, рідних і знайомих цією приголомшливою ​​смакотою!
Цей день почався з того, що мама нареченого прийшла і намагалася подарувати мені перли. А вони за прикметою до сліз. Я сказала, що у мене дорога сукня і питання аксесуарів я обмірковувала заздалегідь. Потім ранок нареченої, фотосесія, знову ж мама нареченого стала обурюватися, що я на ліжку. У підсумку, вона на виїзну фотосесію не пішла. Та це був лише початок нашого “незабутнього дня”
Я й сама не розумію, можливо тому, що не схожа на її родину, та бабуся ніколи мене не любила. Я завжди була найгіршою внучкою. Хоча, характер у мене дуже спокійний, я ввічлива, добра і роботяща, завжди слухала старших. Та як би я не старалася догодити бабусі – все було не так
Андрій приїхав, як і домовлялись, в чудовому настрої. Та коли я повідомила, що він скоро стане батьком, змінився в обличчі, і сказав для чого я його витягла з роботи, могла б і дома про все розповісти. Спершу я подумала, що це такий жарт, та коли він додав: “навіщо нам зараз дитина, якщо я хочу пожити для себе” – я все зрозуміла
Сало в гарячому розсолі завжди робила моя бабуся, і кращого рецепту годі шукати! Смакота виходить шалена, мої діти навіть ковбаси не просять, а вимагають таке салко! Гріх буде, якщо не поділюся з вами цим золотим рецептом.
Інтернет
Білорус поплатився трьома роками ув’язнення за перегляд непристойних відео

27-річного мешканця Гомеля засудили до трирічного ув’язнення за розповсюдження порнографічних роликів у соціальній мережі “ВКонтакті”. Про це повідомляє білоруський портал “Сильні новини”.

За повідомленням поліції, чоловік зберігав на своїй сторінці п’ять відеозаписів порнографічного змісту протягом 2013 і 2014 року.

У зв’язку з цим суд Новобілицька району Гомеля прийняв рішення відстрочити вирок на два роки з огляду на те, що молода людина вперше притягується до кримінальної відповідальності та “веде нормальний спосіб життя і працює на одному з місцевих підприємств”.

Під час судового слухання чоловік повністю признав свою вину.

“Він не думав, що його дії кваліфікуються як поширення матеріалів порнографічного характеру”, – зазначив помічник прокурор Гомеля Віталій Асадчий.

Читайте також: Чому не слід часто змінювати паролі у соцмережах

Як раніше повідомляв портал “Знай”, 20-річного американця з Вірджинії зняли поліцейські Нью-Йорка з 21-го поверху хмарочоса Trump Tower на Манхеттені.

Джерело

Related Post

facebook