fbpx
Breaking News
– Не працюєш – тримайся за чоловіка щосили! Розлучення вона захотіла, треба ж! Не маючи за душею ні гроша, без роботи і з двома дітьми!
– Коли ти вже купиш нову сковорідку ?? – кричала мені мама в трубку, поки я лежала в палаті, куди мене тільки що привезли на швидкій
В моїй сім’ї живе три солодкоїжки. І я люблю балувати їх чимось оригінальним. Цей пляцок настільки смачний, що хочеться його готувати знову і знову
25 хитрощів на кухні: має знати кожна господиня! Ви будете здивовані, як легко і просто станете справлятися навіть з найскладнішими завданнями на кухні!
На весіллі мама мого чоловіка підвела до нас двох діток, близнюків рочків по чотири, і сказала: «Це вам, діти, мій весільний подарунок. А ти, доню – звернулася вона до мене, – якщо полюбиш цих діток, зможеш бути гарною матір’ю і вашим з Дмитром майбутнім діткам. Злагоди та любові вам!» А я ж взагалі не хочу мати дітей!
Шоу-бізнес
Блогер-красуня робить неймовірні фотографії Instagram (фото)

Блогер з Петербурга @tashalakoz робить неймовірно яскраві фотографії. Вона відчуває, які кольори поєднуються один з одним, і кожне фото в її профілі може позмагатися з геніальними кадрами Уеса Андерсона.

Сміливі колірні рішення стосуються і стилю дівчини, причому не тільки в одязі, але і в нижній білизні. А струнка фігура дозволяє їй робити дуже фотографії. Загалом, не Instagram, а одне суцільне задоволення, – пише peopletalk.

tasha

tasha-1

tasha-2

Читайте також: ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ВІДМОВИЛИ У СУБСИДІЇ: ПОРАДИ ЕКСПЕРТА

Джерело.

Related Post

facebook