fbpx
Breaking News
Ділюсь з вами найсмачнішим рецептом сирника, який мені доводилось коли-небудь готувати і смакувати. Він настільки красивий у розрізі, що зачарує кожного гостя. Готуйте з любов’ю і нехай все у вас буде добре!
Я обожнюю тунець і все, що з ним зв’язано. Тому цей салат під номером 1 на моїй кухні. Його люблять і дорослі і дітки, а готується швидко та легко. Словом – записуйте! Не пожалієте!
Найсмачніші оладки – на воді і дріжджах! Саме такі пишні оладушки ми готували діткам в садочку, де я працювала нянею. А тепер печу їх своїм онучатам. Малеча в захваті! Ділюся рецептом і секретами. 
Не зрозуміло, хто обманює: прем’єр Гончарук обіцяв будувати нові школи, а міністр освіти Новосад говорить про їхнє закриття… Як вам? Коментує політолог. 
Такий “Кокосово-молочний торт” на всю родину готувала нам мама в дитинстві. Як же я його люблю! Ніжний, прослойка малинового желе, кокосові нотки, сметанний крем – вам і вашим рідним обов’язково сподобається цей пляцок!
Світ
Британія розпочала розслідування проти Airbus

Британське Бюро по боротьбі з великим шахрайством почало офіційне розслідування за підозрою в шахрайстві, хабарництві та корупції щодо консультантів компанії Airbus Group. Про це пише Bloomberg.

Компанія співпрацює зі слідчими.

Раніше Airbus повідомила британську та європейську владу про знайдені “перекручування і недопрацювання” в деяких заявках на експортне фінансування, які проходили через сторонніх підрядників.

Читайте також: В Італії літак вилетів на дорогу зі жвавим рухом

Невідповідності були знайдені чотири місяці тому під час внутрішнього розслідування в компанії. Після цього британська влада призупинила низку кредитних програм, використовуваних Airbus для допомоги під час продажу цивільних літаків.

Джерело

Related Post

facebook