fbpx

Мешканка Британії зможе виносити та народити власного внука. Про це повідомляє “Медпортал“.

Ім’я жінки не розголошується, однак журналісти та користувачі мережі називають її місіс М. Існує інформація, що жінці зараз 60 років.

Донька місіс М. померла в 28-річному віці від колоректорального раку, і перед смертю попросила матір виносити її дитину.

Британський Комітет із запліднення та ембріології (Human Fertilisation and Embryology Authority) заборонив жінці отримати яйцеклітину мертвої дочки, та запліднити її спермою донора в Сполучених Штатах. Це сталося через відсутність письмового підтвердження померлої на дану процедуру.

Місіс М. дійшла до апеляційного суду, де і отримала дозвіл на виношування та народження власного внука.

Нагадаємо, що прийом парацетамолу під час вагітності провокує аутизм дитини

Прийом парацетамолу під час вагітності збільшує на 30% ризик розвитку аутизму у майбутньої дитини. У новонароджених чоловічої статі препарат викликає аутичні симптоми, а у жіночої – розлад уваги.

Про це повідомляє науковий журналEpidemiologу. Дослідники опитали 2644 молодих матерів з дітьми у віці одного року і п’яти років. У них уточнювали факт і частоту прийому препарату. Рівень неврологічного розвитку неповнолітніх вимірювався за допомогою дитячого тесту розладів аутистичного спектру, тесту безперервної уваги Коннера Кідді, опису синдрому дефіциту уваги і гіперактивності по системі DSM-IV.

Джерело

facebook