fbpx
Світ
Британці в паніці через відсутність європейських шоколадок

Для британців розпочинається важкий період виходу з ЄС після результатів відповідного референдуму. Але рядових мешканців лякає інша проблеми – чим їм тепер ласувати, якщо європейський шоколад не зможе до них доїхати.

Мешканці Сполученого Королівства безмежно люблять шоколадки Magic Stars Milky Way, які виробляють у Бельгії. Але їх реалізація доступна лише для європейських країн, якою Британія тепер не є. Громадяни влаштували справжній флешмоб у Twitter з цього приводу.

“Сьогодні після роботи я йду по крамницям та куплю усі пачки Magic Stars, які там є. Не уявляю собі життя без цих солодощів”, – приблизно такі твіти пишуть сьогодні на Туманному Альбіоні.

Компанія Mars, яка виробляє шоколадки, поки не відреагувала на вихід Британії з ЄС. Англійські ЗМІ вважають, що фірма все ж перегляне свою політику реалізації.

Нагадаємо, що на референдумі 51,9% британців проголосували “за” вихід з ЄС. У країні вже говорять про страшні наслідки для економіки, а деякі громадяни вимагають повторного голосування.

 

Джерело