fbpx
Події
Чемпіон країни з триатлону спалив себе на Вічному вогні

У Латвії покінчив життя самогубством спортсмен Дмитро Калінін, який був чемпіоном країни з триатлону. Він згорів на Вічному вогні міста Даугавпілс в парку Дубровіна. Про це повідомив портал Delfi , 1 листопада.

Обгоріле тіло спортсмена виявили в ніч на 26 жовтня. За словами представника регіонального управління поліції Ксенії Бєлової, попередньо говорити про те, що це було вбивство підстав немає. Поки призначені додаткові експертизи.

Як повідомляють ЗМІ, останнім часом знайомі загиблого помічали за ним дивності в поведінці. За деякими даними, спортсмен страждав біполярним розладом психіки. На його сторінках в соцмережах незадовго до смерті були опубліковані агітаційні пости ІГІЛ. Хоча в останнє послання він написав у дусі мультикультуралізму і демократії.

Дорогі Друзі, Брати, Сестри я РАД вітати кожної порядної людини, не в залежності від конфесії, професії, національності, кольору шкіри, розрізу очей або будь-яких інших ознак. Якщо Ви читаєте це повідомлення, сміливо можете не сумніватися, що процес запущений і дороги назад вже немає, – написав спортсмен.

Читайте також:Тільки Бог знає, скільки всього їй довелося пережити

Джерело.

facebook