fbpx
Breaking News
Приготувати смачний торт з безе, горіхами і пудингом можна, випікши один-єдиний корж. Тому рецепт сміливо можна назвати швидким і простим
Ваша страва вдасться смачною й ароматною, якщо ви будете знати, які прянощі до чого підходять. Ідеальна шпаргалка!
Ніна слухала подругу і розуміла, що Ліда розповідає про її коханого Макса… – Він тааакий!.. Ти навіть не уявляєш! – торохтіла про свого нового хлопця Ліда. – Чорнявий, підкачаний, спортивний! А почуття гумору в нього яке! Ми вчора цілий вечір Києвом на його новенькому срібному «Рено» каталися, а потім повечеряли в його улюбленому ресторанчику… Максим такий уважний… На ранок дівчата придумали план помсти.
Один чоловік міркував при мені про те, як погано одружитися на розведених жінках з дітьми. Чоловіки не люблять дітей від першого шлюбу жінки. Чому?
Всім нам хочеться зустрічатися з приємними і світлими людьми, але це не так просто. Всі люди різні, і навіть є ті, хто може заздрити або радіти чужим неприємностям. Найсильніша молитва, яка захистить від поганих людей
Події
Чемпіон країни з триатлону спалив себе на Вічному вогні

У Латвії покінчив життя самогубством спортсмен Дмитро Калінін, який був чемпіоном країни з триатлону. Він згорів на Вічному вогні міста Даугавпілс в парку Дубровіна. Про це повідомив портал Delfi , 1 листопада.

Обгоріле тіло спортсмена виявили в ніч на 26 жовтня. За словами представника регіонального управління поліції Ксенії Бєлової, попередньо говорити про те, що це було вбивство підстав немає. Поки призначені додаткові експертизи.

Як повідомляють ЗМІ, останнім часом знайомі загиблого помічали за ним дивності в поведінці. За деякими даними, спортсмен страждав біполярним розладом психіки. На його сторінках в соцмережах незадовго до смерті були опубліковані агітаційні пости ІГІЛ. Хоча в останнє послання він написав у дусі мультикультуралізму і демократії.

Дорогі Друзі, Брати, Сестри я РАД вітати кожної порядної людини, не в залежності від конфесії, професії, національності, кольору шкіри, розрізу очей або будь-яких інших ознак. Якщо Ви читаєте це повідомлення, сміливо можете не сумніватися, що процес запущений і дороги назад вже немає, – написав спортсмен.

Читайте також:Тільки Бог знає, скільки всього їй довелося пережити

Джерело.

Related Post

facebook