fbpx
Політика
Через агресію Росії потік туристів до України зменшився удвічі

У зв’язку з військовою агресією Росії проти України, потік туристів до нашої держави зменшився удвічі.  Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

«Порівняно із 2013 роком удвічі зменшився потік туристів до України. Це наслідки російської агресії. Ми втрачаємо через те, що в уяві туристів Україна є гарячою точкою», – розповіла віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Вона переконана, що необхідно пояснити українським партнерам, що, насправді, йдеться про трохи більше 5% територій, які охоплені війною або анексією. Решта ж країни розвивається і чекає на гостей.

За її словами, нам потрібно змінювати ставлення до туризму в системі державного управління від другорядного до соціально значимого і високоекономічного.

«Туризм – це не виключно імідж, а й серйозна галузь економіки, яка може забезпечити одну із точок росту, які нам зараз так необхідні, — наголосила віце-прем’єр-міністр. – Ця галузь має стати вагомим джерелом прибутків державного та місцевих бюджетів».

Климпуш-Цинцадзе вважає, що Україні потрібна нова ефективна модель державно-приватного партнерства у сфері туризму. Потенційно вона бачить таку модель у вигляді Національної туристичної організації, яка за прикладом багатьох іноземних країн може стати платформою для просування України у світі.

Джерело